Привітання з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Дата: 01.10.2021 14:34
Кількість переглядів: 1963

Фото без опису

Сьогодні в Україні відзначається День людей похилого віку та День ветерана. Це свято засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.
Висловлюю глибоку вдячність за неоціненний внесок у збереження нашої держави, розбудову та зміцнення її економічного розвитку, культурного і інтелектуального потенціалу. Ви проявили мужність під час оборони рідної землі від іноземних завойовників, відбудували міста і села у повоєнні роки, а зараз передаєте свій життєвий досвід молодому поколінню.
У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього.
Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.
Бажаю вам міцного здоров'я, щасливої долі, радості, добра і віри в краще життя, добробуту вашим сім'ям, успіхів та довголіття! Будьте здорові, бережіть себе!

З почуттям глибокої поваги,
Березнегуватський селищний голова