Засідання виконавчого комітету

17 квітня 2024 року о 9.30 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 14 питань. Члени виконавчого комітету схвалили проєкти рішень Березнегуватської селищної ради:

17:30 17.04.2024

Засідання земельної комісії

16 квітня 2024 року о 9.00 годині відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони природного середовища.Вела засідання голова постійної комісії –Доценко Вікторія. У засіданні комісії взяли участь 6 депутатів. До плану роботи постійної комісії було включено 17 питань. Всі питання були детально опрацьовані членами комісії. Участь в роботі комісії  взяли  старости старостинських округів. З окремих питань порядку денного було заслухано заявників. По кожному  питанню прийнято відповідні рекомендації постійної комісії, з урахуванням яких будуть підготовлені проєкти рішень для подальшого розгляду  на сесії селищної ради.

17:06 16.04.2024

Засідання земельної комісії

17:06 16.04.2024

Засідання виконавчого комітету

12 квітня 2024 року о 9.30 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 46 питань.

11:37 12.04.2024

Спільне засідання постійних комісій та сесія селищної ради

15 березня 2024 року під головуванням селищного голови Сергія Бойка відбулася сорок друга позачергова сесія селищної ради восьмого скликання. Участь в пленарному засіданні взяли 17 депутатів селищної ради.

16:52 15.03.2024

Засідання виконавчого комітету

14 березня 2024 року о 10.30 в приміщенні Березнегуватської селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. Члени виконавчого комітету селищної ради схвалили проєкти рішень Березнегуватської селищної ради, які планується винести на розгляд сорок другої сесії селищної ради восьмого скликання:

13:52 14.03.2024

Засідання бюджетної комісії

13 березня 2024 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розвитку. Провела засідання заступник голови комісії - Татарова Ірина.

16:46 13.03.2024

Засідання виконавчого комітету

27 лютого 2024 року о 10.00 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 23 питання.

15:41 27.02.2024