Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Двадцять друга позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 29 жовтня 2021 року

№ з/п

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

  1.  

Про затвердження Програми патріотичного виховання населення на території Березнегуватської селищної ради на 2022-2025 роки.

Прийнято

Завантажити

  1.  

Про затвердження Програми розвитку автомобільних доріг на території Березнегуватської селищної ради на 2022-2025 роки.

Прийнято

Завантажити

  1.  

Про передачу нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради в оренду комунальному некомерційному підприємству «Березнегуватський центр первинної медико-санітарної допомоги» Березнегуватської селищної ради без проведення аукціону.

Прийнято

Завантажити

  1.  

Про передачу нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради в оренду підприємству комунальної власності області «Фармація» (код 25380558) без проведення аукціону.

Прийнято

Завантажити

  1.  

Про передачу нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради в оренду Південному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м.Одеса) без проведення аукціону.

Прийнято

Завантажити

  1.  

Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Березнегуватської селищної ради затвердженого рішенням селищної ради від 05 лютого 2021 року № 2.

Прийнято

Завантажити

  1.  

Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії.

Не прийнято

Завантажити

  1.  

Про внесення змін до рішення селищної ради від 18 жовтня 2021 року № 16 «Про утворення старостинських округів Березнегуватської селищної ради».

Не прийнято

Завантажити

  1.  

Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю „Лайфселл’’ на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев᾽ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, (прокладання електричного кабелю) із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території села Маліївка Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано