Двадцять друга позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 29 жовтня 2021 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1.

Про затвердження Програми патріотичного виховання населення на території Березнегуватської селищної ради на 2022-2025 роки.

1.

Про затвердження Програми розвитку автомобільних доріг на території Березнегуватської селищної ради на 2022-2025 роки.

1.

Про передачу нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради в оренду комунальному некомерційному підприємству «Березнегуватський центр первинної медико-санітарної допомоги» Березнегуватської селищної ради без проведення аукціону.

1.

Про передачу нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради в оренду підприємству комунальної власності області «Фармація» (код 25380558) без проведення аукціону.

1.

Про передачу нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради в оренду Південному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м.Одеса) без проведення аукціону.

1.

Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Березнегуватської селищної ради затвердженого рішенням селищної ради від 05 лютого 2021 року № 2.

1.

Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії.

Не прийнято

1.

Про внесення змін до рішення селищної ради від 18 жовтня 2021 року № 16 «Про утворення старостинських округів Березнегуватської селищної ради».

Не прийнято

1.

Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю „Лайфселл’’ на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев᾽ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, (прокладання електричного кабелю) із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території села Маліївка Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.