Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Шістнадцята позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 05 липня 2021 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Охріменко Олександру Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України Кривошею Ігору Володимировичу, Дамчуку Денису Григоровичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Любомирівського старостинського округу Висунської сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України Нестеренко Лілії Андріївні, Нестеренку Сергію Григоровичу у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення не наданих у власність або постійне користування комунальної власності розташованої в межах території Любомирівського старостинського округу Висунської сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України Чоконару Миколі Георгійовичу, Мудранінець Сніжані Владиславівні, Варченко Наталії Іванівні, Мезіній Анні Василівні, Ставенку Миколі Павловичу, Єфименку Івану Івановичу, Кріцькому Олександру Миколайовичу, Запорожченко Наталі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, що перебувають в оренді в межах території Любомирівського старостинського округу Висунської сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Галецькій Яніні Станіславівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Любомирівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

6. Про передачу в оренду земельну ділянку ПСП «Агровіта» терміном на 10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с.Любомирівка Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

7. Про надання в оренду громадянину України Руденку Олексію Леонідовичу земельної ділянки для ведення фермерського господарства терміном на 49 (сорок дев’ять) років із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту села Сергіївка).

Прийнято

Завантажити

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Пересунько Марії Григорівні для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Федорівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Смолі Вадиму Владиславовичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Федорівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Логіновій Віталії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Федорівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянок у власність громадянці України Бойко Аліні Сергіївні для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянок у власність громадянину України Онищуку Антону Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Не прийнято

Завантажити

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 20 (двадцять) років громадянину України Калініченку Віктору Григоровичу для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Новоочаків).

Прийнято

Завантажити

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Лисянській Людмилі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства (А.01.03) за адресою: Миколаївська область, Березнегуватський район, Новоочаківський старостинський округ Березнегуватської селищної ради (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 20 (двадцять) років громадянину України Михайлюку Вадиму Петровичу для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Петропавлівка).

Прийнято

Завантажити

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 20 (двадцять) років громадянці України Мушаровській Людмилі Степанівні для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Новоочаків).

Прийнято

Завантажити

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 20 (двадцять) років громадянину України Романчуку Костянтину Миколайовичу для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Новоочаків).

Прийнято

Завантажити

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Хоничу Сергію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 20 (двадцять) років громадянці України Шапар Наталії Миколаївні для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Новоочаків).

Прийнято

Завантажити

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 20 (двадцять) років громадянці України Шапар Наталії Миколаївні для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Новочаків).

Прийнято

Завантажити

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 20 (двадцять) років громадянці України Шестопалько Валентині Григорівні для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Новоочаків).

Прийнято

Завантажити

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Малюкіній Олені Миколаївні для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами с.Маліївка).

Прийнято

Завантажити

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України Бокій Галині Андріївні, Бокому Ігорю Олександровичу, Бокому Олександру Васильовичу, Бокій Вікторії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Васюхіну Віталію Олександровичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Погорєльському Віталію Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Семілєт Інні Іванівні для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Сидоренко Наталії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Сидоренку Сергію Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Сімаку Євгену Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Соборову Віталію Руслановичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано