Двадцять дев'ята позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 16 січня 2023 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1. Про внесення змін до Програми розвитку освіти на території Березнегуватської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 9 (із змінами).

Завантажити

2. Про внесення змін до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Завантажити

3. Про внесення змін до селищної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» Березнегуватської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 6.

Завантажити

4. Про затвердження розпорядження селищного голови від 07 квітня 2022 року № 43-р « Про безоплатну передачу автобуса».

Завантажити

5. Про затвердження розпорядження селищного голови від 31 травня 2022 року № 63-р «Про безоплатну передачу автобусів».

Завантажити

6. Про  затвердження Положення про найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів на території Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

7. Про план роботи Березнегуватської селищної ради на 2023 рік.