Двадцять сьома сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання (друге пленарне засідання) 02 грудня 2022 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

13. Про внесення змін до рішення селищної ради від 18 липня 2019 року №8 «Про утворення старостинських округів Березнегуватської селищної ради».

Завантажити

14. Про внесення змін до рішення селищної ради від 17 липня 2020 року №9 «Про затвердження старостою Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради».

Завантажити

15. Про припинення права господарського відання на майно комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

16. Про передачу нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради в оренду Миколаївському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги без проведення аукціону.

Завантажити

17. Про продовження договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради з ФОП Ключником Святославом Руслановичем без проведення аукціону.

Завантажити

18. Про внесення змін до Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Березнегуватської селищної ради, що підлягають передачі в оренду та викладення їх в новій редакції.

Завантажити

19. Про внесення змін до Програми розвитку освіти на території Березнегуватської селищної ради на 2021 -2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 9.

Завантажити

20. Про затвердження Положення про призначення та виплату стипендій обдарованій учнівській молоді на території Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

21. Про внесення змін до Програми розвитку культури на території Березнегуватської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року №10.

Завантажити

22. Про затвердження Положення про призначення та виплату щорічної грошової винагороди кращим аматорським колективам в галузі культури, переможцям обласних, Всеукраїнських, міжнародних фестивалів та конкурсів, а також їх керівників.

Завантажити

23. Про затвердження Порядку виплати грошових винагород спортсменам-переможцям Березнегуватської селищної ради та їх тренерам з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Завантажити

24. Про Звернення депутатів Березнегуватської селищної ради восьмого скликання до Президента України та Верховної ради України щодо негайної заборони в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій.

Завантажити

25. Про заборону продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям на території Березнегуватської селищної ради.