Сорок перша позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 08 лютого 2024 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1. Про звіт голови постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розвитку за 2023 рік.

Завантажити

2. Про внесення змін до рішення селищної ради  від       09 листопада 2023 року № 1 «Про затвердження селищної Програми підтримки Збройних Сил України на 2023-2024 роки».

Завантажити

3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади за 2023 рік.

Завантажити

4. Про внесення змін до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Завантажити

5. Про Звернення  депутатів Березнегуватської селищної ради восьмого скликання щодо присвоєння Єжелову Олександру Анатолійовичу статусу учасника бойових дій (посмертно).

Завантажити

6.  Про звіт старости Калузького старостинського округу Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

7. Про звіт старости Любомирівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

8. Про звіт старости Маліївського старостинського округу Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

9. Про звіт старости Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

10. Про звіт старости Лепетиського старостинського округу Березнегуватської селищної ради.

Не прийнято

Завантажити

11. Про Звернення  депутатів Березнегуватської селищної ради восьмого скликання щодо бездіяльності ДП ДГ «Реконструкція» та невикористання державних земель.

Завантажити

12. Про Звернення до Кабінету Міністрів України щодо продовження соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця воєнного стану.