П'ята позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 05 лютого 2021 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1.

Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Березнегуватської селищної ради.

1.

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Березнегуватської селищної ради.

1.

Про внесення змін до Заходів щодо виконання селищної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» Березнегуватської селищної ради на 2021-2025 роки, затверджених рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 6.

1.

Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання.

1.

Про внесення змін до Положення про центр надання соціальних послуг Березнегуватської селищної ради, затвердженого  рішенням селищної ради від 23 жовтня 2020 року № 2, та затвердження його в новій редакції.

1.

Про безоплатну передачу фінансовому відділу Березнегуватської селищної ради індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради

1.

Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області з клопотанням щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Березнегуватської селищної ради.

1.

Про звернення депутатів Березнегуватської селищної ради до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги.