Двадцять перша позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 18 жовтня 2021 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1.

Про затвердження Порядку  розроблення місцевих цільових програм, фінансування, моніторингу та звітності про їх виконання.

1.

Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування та сприяння відкритості і прозорості діяльності виконавчих органів місцевого самоврядування Березнегуватської селищної ради на 2021–2025 роки.

1.

Про внесення змін до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2021 рік.

1.

Про затвердження Порядку надання фінансової підтримки громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість, на конкурсній основі.

1.

Про затвердження Комплексної Програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та попередження торгівлі людьми на території Березнегуватської селищної ради на 2022-2025 роки.

1.

Про переведення Новосевастопольського закладу дошкільної освіти на режим роботи з короткотривалим  перебуванням дітей та затвердження Статуту закладу в новій редакції.

Не прийнято

1.

Про внесення змін до  Статуту Інклюзивно-ресурсного центру Березнегуватської селищної ради Миколаївської області, затвердженого рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 17, та затвердження його в новій редакції.

1.

Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 листопада 2019 року № 19 «Про створення відділу освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської селищної ради».

1.

Про затвердження селищної Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на 2022-2025 роки.

1.

Про внесення змін до додатку 1 "Перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню" рішення селищної ради від 26 березня 2021року №6 "Про затвердження Положення про оренду майна Березнегуватської селищної ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна" та додатків рішення селищної ради від 07 вересня 2021 року №2 "Про затвердження Переліків першого та другого типу об'єктів комунальної власності Березнегуватської селищної ради, що підлягають передачі в оренду".

1.

Про зміну назви Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області та її виконавчих органів.

1.

Про звільнення тимчасово виконуючого обов’язки головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Березнегуватська центральна районна лікарня» Вікторії Самойлової .

1.

Про призначення  на посаду (директора) комунального некомерційного підприємства «Березнегуватська центральна районна лікарня» Вікторії Самойлової.

1.

Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Березнегуватська центральна районна лікарня» Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 27 листопада 2020 року №1, та затвердження його в новій редакції.

1.

Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії.

1.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, які перебувають у постійному користуванні колгоспу «Прометей».

1.

Про утворення старостинських округів Березнегуватської селищної ради.