Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Тридцять перша позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 22 травня 2023 року

з/п

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

 1.  

Про внесення змін до Порядку виділення та використання коштів з бюджету селищної територіальної громади у формі фінансової підтримки Дитячій оздоровчій базі відпочинку ім. М.В.Башкірова Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням Березнегуватської селищної ради від 23 лютого 2022 року № 8.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до селищної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» Березнегуватської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 6 та затвердження її в новій редакції.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про утворення конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість,для надання фінансової підтримки на конкурсній основі.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження звіту про виконання бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади за січень-березень 2023 року.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до структури та граничної чисельності працівників Центру надання соціальних послуг Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 23 жовтня 2020 року № 2, та затвердження його в новій редакції.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про безоплатну передачу Баштанському РТЦК та СП індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до складу комісії з безоплатної передачі до комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради майна із спільної власності територіальних громад сіл та селищ Баштанського району Миколаївської області, затверджений рішенням селищної ради від 26 березня 2021 року № 4 з викладенням його у новій редакції.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження розпорядження селищного голови від 16 березня 2022 року № 39-р «Про закріплення майна комунальної власності територіальної громади на праві господарського відання».

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до рішення селищної ради від 12 серпня 2020 року № 13 «Про затвердження Порядку використання службових автомобілів Березнегуватської селищної ради».

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про дострокове розірвання договору оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Березнегуватського району, укладеного з Державною установою «Центр пробації».

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про передачу нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради в оренду Державній установі «Центр пробації» без проведення аукціону.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про передачу нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради в оренду ФОП Степанюк М.Ю. для розміщення аптечного закладу без проведення аукціону.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про передачу в оренду об’єкту нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради шляхом проведення аукціону.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Послуги-2» в постійне користування із земель комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території смт Березнегувате Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам України для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянам України на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 10 років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про передачу громадянам України у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах смт Березнегувате Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на замовлення громадян України відповідно до Класифікації видів цільового призначення земель (КВЦПЗ):А.01.03 – ведення особистого селянського господарства в межах території Березнегуватської селищної ради, Баштанського району, Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, що надаються в оренду терміном на 10 (десять) років ПСП «Агровіта» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (не витребувані паї земель колективної власності колишнього КСП «Зоря») межах території Любомирівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Доценку Володимиру Петровичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років, під сільськогосподарським будівлями і дворами із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території села Червоний Став Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про розірвання договору оренди землі, укладеного між Березнегуватською селищною радою та ТОВ «Південні автовокзали».

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про передачу Товариству з обмеженою відповідальністю «ІНТ 1» земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять років) для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на якій розташована автостанція, що є їхньою власністю в межах території смт Березнегувате по вулиці 1-ше Травня, 70 Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу АТ «Миколаївобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про передачу Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять років) для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на якій розташована споруда електрозв’язку – вежа, що є їхньою власністю в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПП «Маріана» терміном на 10 (десять) років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель комунальної власності, на якій розташовані нежилі приміщення, що є їхньою власністю в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину України Хутку Вадиму Володимировичу для сінокосіння та випасання худоби із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про поновлення договору оренди земельної ділянки Крицькому Сергію Володимировичу терміном на 10 (десять) років для садівництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка перебуває в оренді СТОВ «Прогрес».

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду гр. Єрмоленку Руслану Вікторовичу для сінокосіння і випасання худоби (А.01.08) із земель комунальної власності за адресою: Миколаївська область, Баштанський район Березнегуватська селищна рада (за межами населеного пункту с.Новосевастополь).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування КВЦПЗ 12.06 (Для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту) розташованих на території Березнегуватської селищної територіальної громади Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проєктів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності не наданих у власність або користування громадянам України в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано