Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Дев'ятнадцята позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 07 вересня 2021 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1. Про прогноз бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

Прийнято

Завантажити

2. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Березнегуватської селищної ради, що підлягають передачі в оренду.

Прийнято

Завантажити

3. Про затвердження Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Березнегуватської селищної ради на 2021 – 2024 роки.

Прийнято

Завантажити

4. Про присвоєння рангів старостам Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

5. Про погодження преміювання тимчасово виконуючого обов’язки головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Березнегуватська центральна районна лікарня» Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

6. Про погодження преміювання директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Ватричу Михайлу Федоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Новоочаків, вул. Миру, 1 в межах території   Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Сої Ігору Кириловичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності не наданих у власність або користування в межах території  Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Філюку Юрію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності не наданих у власність або користування в межах території  Новоочаківської сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Чембурі Ганні Олександрівні для ведення особистого селянського господарства (А.01.03) за адресою: Миколаївська область, Березнегуватський район, Березнегуватська селищна рада, Новоочаківський старостинський округ (за межами населеного пункту).

Не прийнято

Завантажити

11. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України  Шагаю Олександру Анатолійовичу, Шагай Тетяні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності в межах території Новоочаківської сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

12. Про втрату чинності договорів оренди земельних ділянок, укладених  між Березнегуватською райдержадміністрацією та фермерським господарством «ОРБІТА».

Прийнято

Завантажити

13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам України  (15 чоловік) для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам України  (21 чоловік) для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

15. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність    громадянину  України   Венго Анатолію Михайловичу  для ведення особистого селянського господарства (А.01.03) за адресою: Миколаївська область, Березнегуватський район, Березнегуватська селищна рада (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   у власність   громадянам  України  Козаку Віктору Васильовичу Козак Валентині Борисівні, Бондар Вікторії Вікторівні  для ведення фермерського  господарства  за  рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, що перебувають в постійному користуванні громадянина України Козака Віктора Васильовича в межах території  Березнегуватської  селищної  ради Березнегуватського  району Мурахівського старостинського округу Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   у власність   громадянам  України  Репуленку Євгену Ігоровичу та Репуленко Олені Ігорівні  для ведення фермерського  господарства  за  рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, що перебувають в постійному користуванні громадянки України Штанько  Марії Степанівни в межах території    Березнегуватської  селищної  ради Березнегуватського  району  Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   у власність   громадянам  України  Донченку Василю Федоровичу, Донченку Івану Васильовичу, Донченку Сергію Васильовичу для ведення фермерського  господарства  за  рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, що перебувають в постійному користуванні громадянина України Донченка Василя Федоровича в межах території    Березнегуватської  селищної  ради Березнегуватського  району Мурахівського старостинського округу Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   у власність   громадянам  України  Гаврилюку Василю Васильовичу та Гаврилюк Наталії Василівні  для ведення фермерського  господарства  за  рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, що перебувають в постійному користуванні громадянина України Гаврилюка Василя Михайловича в межах території    Березнегуватської  селищної  ради Березнегуватського  району Мурахівського старостинського округу Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок  у власність громадянам України Катричу Анатолію Віталійовичу, Катрич Діані Павлівні для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, що перебувають в оренді в межах території  Федорівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки громадянину України Чиркину Віктору Володимировичу у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності   розташованої в межах території  Федорівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки громадянці України Корнієнко Віті Олександрівні у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування  розташованої в межах території  Федорівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. Білій Ользі Вікторівні у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (А.01.01) за адресою: Миколаївська область, Березнегуватський район, Любомирівський старостинський округ Березнегуватська селищна рада (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам  України Поліщук Марині Вікторівні, Поліщуку Олексію Олександровичу для ведення особистого селянського господарства  із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної  ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину  України Онищенку Денису Павловичу для ведення особистого селянського господарства  із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної  ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України (25 чоловік) для ведення особистого селянського  господарства  із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території  Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України (31 чоловік) для ведення особистого селянського  господарства  із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території  Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці України Артюшенко Анні Олександрівні земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства  із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування (за межами населеного пункту, землі колективної власності колишнього КСП ім. Калініна) в межах території  Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці України Артюшенко Інні Олександрівні земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства  із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування (за межами населеного пункту, землі колективної власності колишнього КСП ім. Калініна) в межах території  Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Павелко Тетяні Анатоліївні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Березнегувате, вул. Мисіна, 8   в межах території  Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України Кучеріній Ганні Олександрівні, Довганічу Сергію Сергійовичу та Довганічу Тетяні Сергіївні  для ведення фермерського  господарства  із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, що потребують в користуванні на умовах оренди фермерського господарства «ДОВГАНІЧ» в межах території  Березнегуватської селищної ради Баштанського (Березнегуватського) району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)на замовлення гр.України Корогода Андрія Вікторовича відповідно до Класифікації видів цільового призначення земель (КВЦПЗ):В.02.01- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Миколаївська область,Березнегуватський  район, смт Березнегувате, вул. Нахімова,13.

Прийнято

Завантажити

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України (5 чоловік) для ведення особистого селянського  господарства  із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території  Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Грінченку Миколі Олексійовичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Березнегувате,  вул. Кузьменка, 92    в межах території  Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

35. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України для ведення особистого селянського  господарства  із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території  Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Розказову Сергію Миколайовичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Березнегувате,  вул. Кузьменка, 94    в межах території  Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Чередніченку Анатолію Олександровичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України Верескун Оксані Василівні, Рябенькій Наталії Миколаївні, Федюшкіну Сергію Геннадійовичу, Худині Олені Наумівні, Тягнирядну Петру Васильовичу, Тягнирядно Людмилі Миколаївні, Міщук Марії Іванівні, Ювченку Юрію Анатолійовичу, Ювченко Наталії Сергіївні, Шапар Вірі Сергіївні, Колтку Івану Івановичу у власність для ведення особистого селянського господарства , із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території Березнегуватської селищної ради Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано