Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Четверта сесія Березнегуватської селищної ради сьомого скликання 17 вересня 2019 року

№ п/п

Назва   рішення

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

 1.  

Про Регламент роботи Березнегуватської селищної ради сьомого скликання.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження Положення про постійні комісії Березнегуватської селищної ради сьомого скликання.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до бюджету Білокриницької сільської ради на 2019 рік.   

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до сільського бюджету Новоочаківської сільської ради на 2019 рік.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до бюджету Новоукраїнської сільської ради на 2019 рік.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до бюджету Федорівської сільської ради на 2019 рік.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до Березнегуватського селищного бюджету на 2019 рік.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення доповнення до рішення селищної ради від 13 грудня  2018 року № 6 «Про основні напрями соціально - економічного розвитку Березнегуватської селищної ради на 2019 рік».

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про передачу громадянину України Підвальному О. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Гагаріна, 1 в селі Новоукраїнка  Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про припинення громадянину України Саранчі В. права користування земельною ділянкою.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про припинення договору оренди землі укладеного Березнегуватською  районною державною адміністрацією та фермерським господарством «Вікторія».

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про передачу громадянину України Саранчі В. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Чкалова, 2 в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про передачу громадянину України Тирбу П. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Шевченка, 23 в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Радкевичу М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража по вулиці Миру, 120-а в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянці України Бабай Л. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по провулку Кузнечному, 6  в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Гордієнку Г. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Севастопольській, 17 в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Дячуку О. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Ціолковського, 37 в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянці України Клименко О. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Кузьменка, 75 в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянці України Москаленко Т. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Колачевського, 2 в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Овсянику В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Клочанській, 54 в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянці Луняці В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Дружби, 2 в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянці України Степаненко В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці В. Букача, 95 в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянці України Хиренко Т. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Шмідта, 24 в смт Березнегувате Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Артюшенку О. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на якій розташовані нежитлові будівлі, що є його власністю, із земель  сільського господарського призначення не наданих у власність або користування (за межами населеного пункту, землі колективної власності) в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Білогривцеву О. на виготовлення технічної документації із землеустрою що встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для отримання документів на право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення, за межами населеного пункту, яка знаходиться на території Березнегуватської

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки та передачу у власність громадянці України Михальченко Л. земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Армійській, 66 в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років ТОВ «ПРЕМЬЕРА-ОЙЛ» для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури із земель громадської забудови комунальної власності не наданих у власність або користування, в смт Березнегувате вулиця 1 Травня, 51 в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до складу комісій з реорганізації сільських рад, затверджених рішенням селищної ради від 18 липня 2019 року № 11.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до складу тендерного комітету Березнегуватської селищної ради з організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок коштів Березнегуватського селищного бюджету, затвердженого рішенням селищної ради від 20 серпня 2019 року № 4.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про депутатський запит депутата селищної ради сьомого скликання  Прохорова О. щодо обмеження руху великовагового транспорту комунальними дорогами в смт Березнегувате.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про депутатський запит депутатської групи «Березнегуватщина»  щодо діяльності комунального підприємства «Послуги-2» Березнегуватської селищної ради.  

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про депутатський запит депутатської групи «Березнегуватщина» щодо проведення інвентаризації житлового фонду багатоквартирних будинків.      

Прийнято

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано