Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Новини

Дата: від до Скинути

Засідання виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету

12 липня 2024 року о 9.30 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 8 питань, з них: про надання дозволу на проведення масових заходів в період дії воєнного стану, про погодження проведення освітнього процесу в закладах Березнегуватської селищної ради, про внесення змін до облікової справи громадянина, про зарахування на квартирний облік для потребуючих поліпшення житлових у мов та соціальний квартирний облік, про підтвердження адрес житлових будинків.

15:49 12.07.2024

Юні футболісти вдячні за допомогу

Юні футболісти вдячні за допомогу

Березнегуватська ДЮСШ красно дякує Миколаївській ОВА в особі начальника Віталія КІМА, першого заступника начальника Миколаївської ОВА Георгія РЕШЕТІЛОВА, заступника начальника Миколаївської ОВА Миколи МАРІНОВА, директору економічного департаменту Миколаївської ОВА Олександру КОРОЛЬОВУ, позаштатному раднику начальника Миколаївської ОВА з гуманітарних питань Дмитру ТАРАСЕНКУ та управлінню молоді та спорту за сприяння  в отриманні футбольної форми від Посольства Королівства Данії, Данського футбольного союзу та компанії MAERSK.  Це футбольне екіпірування допоможе дітям розвиватись та досягати найвищих  спортивних результатів.

09:45 02.07.2024

Засідання виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету

26 червня 2024 року о 9.30 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 34 питання, з них: про надання дозволу на отримання в дар та підписання відповідного договору дарування нерухомого майна неповнолітній,  про надання неповнолітній дитині дозволу  на реєстрацію автомобіля та підписання відповідних документів, про визначення місця проживання дітей з одним із батьків, про влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, до Комунального  закладу  на повне державне забезпечення, про надання статусу дитини-сироти, про встановлення опіки над дитиною-сиротою, про надання дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про зміну номера житлового будинку, про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, про надання дозволу на проведення масового заходу в період дії воєнного стану.

15:56 26.06.2024

Про перемогу у міні-конкурсі

Про перемогу у міні-конкурсі

У Березнегуватському Громадському офісі відновлення ГО «Проти Корупції» відбувся міні-конкурс на подання міні-грантів задля відновлення громади.

09:44 18.06.2024

Засідання постійної комісії селищної ради

Засідання постійної комісії селищної ради

17 червня 2024 року  відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, депутатської діяльності, етики, законності, соціального захисту населення та засобів масової інформації. В роботі засідання взяли участь старости старостинських округів селищної ради. Було розглянуто планові питання постійної комісії селищної ради: про хід виконання Програми розвитку освіти Березнегуватської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від   23 грудня 2020 року № 9 та про проведення звітів депутатів Березнегуватської селищної ради восьмого скликання за 2023 рік. Крім цього, депутати селищної ради та запрошені розглянули ряд проєктів рішень селищної ради, які планується винести на спільне засідання постійних комісій та сесії селищної ради, детально обговорили питання:

14:36 17.06.2024

РЕЙД « ДІТИ ВУЛИЦІ»

РЕЙД « ДІТИ ВУЛИЦІ»

     Служба спільно з представниками поліції, працівниками центру надання соціальних послуг Березнегуватської селищної ради проводять щомісячні рейди «Діти вулиці».

13:55 17.06.2024

Дитячий громадський центр у Березнегуватому відкрито! 🎉   Тож нумо знайомитися😊

Дитячий громадський центр у Березнегуватому відкрито! 🎉 Тож нумо знайомитися😊

Наш центр було створено ГО "Потрібні тут" при підтримці Італійського фонду AVSI в Україні. Це місце є безпечним та підтримуючим середовищем для дітей (від 0 до 18 років), їх сімей та всіх, хто того потребує, у Березнегуватській громаді. Всі наші заходи, послуги та підтримка є абсолютно безкоштовними!

13:53 14.06.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано