A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Новини

Дата: від до Скинути

Засідання виконавчого комітету

16 лютого 2024 року о 9.30 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 19 питань. Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Березнегуватської селищної ради від 09 лютого 2024 року, прийняли рішення про надання згоди на перерахування коштів із спеціального рахунка, як  оплати за відповідним договором купівлі-продажу за рахунок грошової компенсації, про надання дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, про надання дозволу на вчинення правочину щодо купівлі та укладання договору купівлі – продажу земельної ділянки неповнолітньою особою, про призначення особи, яка буде представляти інтереси неповнолітньої на час здійснення права на спадкування, про надання дозволу неповнолітній на укладання договору про розподіл спадщини, що залишилася після смерті батька.

10:34 16.02.2024

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 35-а річниця виведення військ з Афганістану. Щорічно український народ, підтримуючи зв'язок поколінь, віддає глибоку шану воїнам, які пройшли вогняне горнило бойових дій у республіці Афганістан.

10:54 15.02.2024

РЕЙД «ДІТИ ВУЛИЦІ»

       З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї,  09 лютого 2024 року працівниками Служби у справах дітей Березнегуватської селищної ради Світланою ШВАЧКО та Наталією ЧАБАНЕНКО спільно з інспектором ювенальної превенції сектору превенції  Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області лейтенантом поліції Інною ФЕНДИЧ проведено профілактичний рей «Діти вулиці» у сім’ях, що проживають на території  смт Березнегувате та  с. Висунськ.

11:04 12.02.2024

Засідання бюджетної комісії

5 лютого 2024 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розвитку. Провела засідання голова комісії - Богуш Ірина.

15:50 05.02.2024

Засідання виконавчого комітету

02 лютого 2024 року о 10.00 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 3 питання. Члени виконавчого комітету схвалили проєкти рішень Березнегуватської селищної ради:

16:13 02.02.2024

Засідання комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість

Комісією Березнегуватської  селищної ради з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки на конкурсній основі 29  січня 2024 року о 14.00 год проведено перше засідання комісії.

15:05 30.01.2024

Березнегуватська громада підписала Меморандум про співпрацю в рамках ініціативи "Інклюзивне відновлення за лідерства громад (CLIR)"

26 січня о 12:00 в Києві відбувся офіційний запуск ініціативи “Інклюзивне відновлення за лідерства громад (CLIR)” - ініціативи з підтримки територіальних громад у сталому, інклюзивному, соціальному та економічному відновленні.

10:59 29.01.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано