Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Двадцять четверта сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання (перше пленарне засідання) 15 грудня 2021 року

№ з/п

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

 1.  

Про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки на конкурсній основі у 2022 році.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про утворення служби у справах дітей Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до Положення про відділ «Служба у справах дітей» виконавчого органу Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 16 березня 2021 року № 1.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про передачу в оперативне управління та на баланс комунальному некомерційному підприємству «Березнегуватський центр первинної медико-санітарної допомоги» Березнегуватської селищної ради індивідуально визначеного майна (медобладнання) комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання згоди на прийняття об’єктів державної власності у комунальну власність територіальної громади Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до рішення селищної ради від 27 квітня 2021 року № 10 «Про резервування земельних ділянок для сінокосіння і випасання худоби в межах території Березнегуватської селищної ради».

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про відмову Дорофєєву Ярославу Станіславовичу в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянці України Жовнерик Ользі Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Лесі Українки, 2 в селі Мурахівка Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років громадянці України Лісянській Тетяні Іванівні для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Білокриницького старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Біла Криниця).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років громадянці України Добровичан Анні Володимирівні для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Білокриницького старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Біла Криниця).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років приватному підприємству «ОСТ ЛІДЕР-АГРО» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років громадянину України Татарову Олександру Сергійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Штаньку Володимиру Олексійовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, за межами населеного пункту Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано