Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Тридцять третя сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 10 серпня 2023 року

з/п

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

 1.  

Про внесення змін до селищної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» Березнегуватської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 6.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про встановлення податкових пільг зі сплати земельного податку за земельні ділянки не придатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами на території Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Березнегуватської селищної ради на 2020-2023 роки, затвердженого рішенням селищної ради від 30 червня 2020 року № 5 (зі змінами).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Березнегуватської селищної ради на 2021-2024 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 07 вересня 2021 року № 3.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про схвалення проєкту договору про співробітництво Новобузької міської ради та Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження Програми збереження архівних фондів та розвитку архівної справи Березнегуватської селищної ради на 2023 рік.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про створення піклувальної ради Березнегуватського ліцею Березнегуватської селищної ради Миколаївської області та затвердження Положення про неї.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання згоди на безоплатну передачу окремого індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області до комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про звернення до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти щодо погодження виключення з базової мережі закладів культури Червоноярського сільського клубу Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із Державного підприємства «Дослідне господарство «Реконструкція» Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення до комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до рішення селищної ради від 18 жовтня 2021 року № 10 «Про зміну назви Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області та її виконавчих органів».

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про присвоєння чергових рангів старостам старостинських округів Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про дострокове розірвання договорів оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради, укладених між Березнегуватською селищною радою та Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Одеса) без проведення аукціону.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, укладеного між Березнегуватською селищною радою та Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Одеса) без проведення аукціону.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної  власності Березнегуватської селищної ради, що підлягають передачі в оренду та викладення їх в новій редакції.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Скорого Миколи.

Не прийнято

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано