Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Сорокова позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 26 січня 2024 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1. Про встановлення податкових пільг зі сплати земельного та єдиного податку за земельні ділянки, непридатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами на території Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

2. Про утворення конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки на конкурсній основі.

Прийнято

Завантажити

3. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради внеску у натуральній формі – колісного екскаватора-навантажувача CUKUROVA 888.

Прийнято

Завантажити

4. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради внеску у натуральній формі  – станції автоматичного управління AQUA-IDM-TPS тип 1.S.1D 2,2 кВт з перетворювачем частоти 3,0 кВт до насосу 2,2 кВт.

Прийнято

Завантажити

5. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради тимчасової споруди для життєзабезпечення жителів громади.

Прийнято

Завантажити

6. Про пропозиції щодо перейменування назв сіл Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

7. Про перейменування назв вулиць,провулків населених пунктів Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

8. Про передачу громадянам України у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

9. Про припинення дії  Договорів оренди землі шляхом їх розірвання, укладених між  Березнегуватською селищною радою та  громадянкою України Єфименко Наталією Василівною. 

Прийнято

Завантажити

10. Про припинення дії  Договору оренди землі  шляхом його розірвання укладеного між  Березнегуватською селищною радою та громадянином України Одіяком Русланом Анатолійовичем.

Прийнято

Завантажити

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється Шагай Олександру Анатолійовичу А.01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, Березнегуватська селищна рада (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

12. Про надання дозволу громадянам України на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 10 (десять) років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду громадянам України для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

14. Про надання дозволу  громадянам України на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність  для ведення фермерського господарства із земель постійного користування сільськогосподарського призначення комунальної власності межах території Новоочаківського старостинського  округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

15. Про надання дозволу громадянину України Скорому Олександру Юрійовичу на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності зі зміною її цільового призначення для сінокосіння і випасання худоби (А.01.08) в межах території Новосевастопольського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

16. Про надання дозволу громадянину України Василенку Віктору Анатолійовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років із земель сільськогосподарського призначення комунальної  власності зі зміною її цільового призначення для сінокосіння і випасання худоби (А.01.08)в межах території Маліївського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду на 10 років громадянам України: Дементєєв Олександр Сергійович, Дементєєва Ольга Олександрівна, Скриль Анатолій Дмитрович, Кравченко Лариса Василівна, Чернецька Валентина Петрівна, Москаленко Ігор Вікторович, Москаленко Віктор Костянтинович із земель сільськогосподарського призначення А.01.07- для городництва за адресою: с. Кавказ, Березнегуватської селищної ради, Березнегуватського району, Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

18. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на 10 років громадянину України: Шебеді Олександру Миколайовичу із земель сільськогосподарського призначення А.01.07- для городництва за адресою: с. Кавказ, вул. Залізнична, 6,7, Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області. 

Не прийнято

Завантажити

19. Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради Доценко Вікторії щодо водопостачання мешканців смт Березнегувате.

Прийнято

Завантажити

20. Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання щодо політичних переслідувань героя-розвідника Червінського Романа Григоровича. 

Не прийнято

Завантажити

21. Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Манжоса Валерія.

Прийнято

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано