Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Тридцята позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 28 березня 2023 року

 

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади за 2022 рік.

Прийнято

Завантажити

2. Про внесення змін до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Прийнято

Завантажити

3. Про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальне спрямованість, для надання фінансової підтримки на конкурсній основі у 2023 році.

Прийнято

Завантажити

4. Про надання згоди на безоплатну передачу ноутбуків зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Миколаївської області у комунальну власність територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

5. Про переведення Кавказького закладу дошкільної освіти «Сонечко» Березнегуватської селищної ради Миколаївської області на режим роботи з короткотривалим перебуванням дітей та затвердження Статуту закладу в новій редакції.

Не прийнято

Завантажити

6. Про припинення оперативного управління на майно комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

7. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 лютого 2022 року № 11 з викладенням його в новій редакції.

Прийнято

Завантажити

8. Про погодження преміювання директора комунального некомерційного підприємства «Березнегуватська центральна районна лікарня «Березнегуватської селищної ради».

Прийнято

Завантажити

9. Про Звернення депутатів Березнегуватської селищної ради восьмого скликання щодо відновлення роботи АТ КБ «Приватбанк» в смт Березнегувате.

Прийнято

Завантажити

10. Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії.

Не прийнято

Завантажити

11. Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії щодо організації благоустрою території громади.

Прийнято

Завантажити

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 10 (десять) років громадянам України Голоблі Станіславу Миколайовичу, Голоблі Тетяні Миколаївні, Діденко Наталії Миколаївні для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Калуга).

Прийнято

Завантажити

13. Про надання дозволу громадянину України Похилу Олександру Вікторовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, розташованої в межах території села Калуга Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

14. Про надання дозволу громадянину України Татарчуку Миколі Васильовичу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 10 (десять) років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, розташованої в межах території села Калуга Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 20 (двадцять) років громадянці України Лянній Аллі Миколаївні для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Федорівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради) Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Романівка).

Прийнято

Завантажити

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років громадянину України Прохорову Сергію Станіславовичу для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Федорівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради) Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Федорівка).

Прийнято

Завантажити

17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності не наданих у власність або користування громадянину України Дацюку Олександру Володимировичу в с. Федорівка, вул. Шевченка, в межах території Федорівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

18. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою за межами села Маліївка Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України (4 чоловіки) для ведення фермерського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, що перебувають в постійному користуванні громадянина України Степанюка Г.П. в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського (Березнегуватського ) району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

20. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.

Прийнято

Завантажити

21. Про надання дозволу громадянці України Козловій Ангеліні Вікторівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території села Маліївка Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років громадянці України Попович Ірині Іванівні для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Тетянівка).

Прийнято

Завантажити

23. Про надання дозволу громадянам України Крижановській Наталі Миколаївні, Куяві Миколі Миколайовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Красовському Юрію Георгійовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ) в с.Новосергіївка, вул.Набережна,18 в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Ференцю Анатолію Федоровичу для будівництва і обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ) в с.Нововолодимирівка, вул.Технічна,48 в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 10 (десять) років громадянці України Сєркіній Тетяні Сергіївні для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Новоочаків).

Прийнято

Завантажити

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років громадянці України Сташок Наталі Вікторівні для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Петропавлівка).

Прийнято

Завантажити

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Сташок Наталі Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Петропавлівка, вул. Виноградна, 31 в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «САН СІТІ ПЛЮС» площею 0,1500 га для прокладання електричного кабелю-об’єкту електричної інфраструктури на землях державної власності сільськогосподарського призначення розташованої за межами населених пунктів на території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1500 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії (прокладання електричного кабелю-об’єкту електричної інфраструктури), розташованої за адресою: Миколаївська область, Березнегуватський район, Березнегуватська селищна рада (за межами населених пунктів).

Прийнято

Завантажити

31. Про надання дозволу громадянину України Неменку Вадиму Олександровичу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 10 років під господарськими будівлями і дворами для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

32. Про надання дозволу громадянці України Копійці Ользі Анатоліївні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території смт Березнегувате (по вулиці Чернишевського) Баштанського району Березнегуватської селищної ради Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

33. Про надання дозволу громадянам України Старовому Юрію Павловичу та Старовому Віталію Олександровичу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 10 років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність, або користування в межах території села Калачеве Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

34. Про передачу громадянину України Авраму Степану Степановичу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Армійській, 136 в смт Березнегувате Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

35. Про внесення змін до рішення селищної ради від 26 січня 2022 року №94 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду фермерському господарству «Дружба» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (А.01.01) за адресою: Миколаївська область, Березнегуватський район, Березнегуватська селищна рада (за межами населеного пункту)» з викладенням його в новій редакції.

Прийнято

Завантажити

36. Про надання дозволу громадянці України Кираківській Олені Сергіївні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 25 років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території сіла Червонопілля Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

37. Про надання дозволу громадянці України Сидоренко Наталії Сергіївні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 25 років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території сіла Червонопілля Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано