Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Вісімнадцята позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання (друге пленарне засідання) 26 серпня 2021 року

 

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1. Про депутатський запит депутата Баштанської районної ради восьмого скликання Олійник Наталії.

Прийнято

Завантажити

2. Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення  конкурсного відбору на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Березнегуватська центральна районна лікарня» Березнегуватської селищної ради».

Прийнято

Завантажити

3. Про преміювання селищного голови.

Прийнято

Завантажити

4. Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії щодо криниці громадського користування «Богданка».

Прийнято

Завантажити

5. Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії щодо фінансування громадської організації  «Березнегуватська  селищна організація ветеранів України».

Прийнято

Завантажити

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «САН СІТІ ПЛЮС» площею 0,0415 га для прокладання електричного кабелю на землях комунальної власності сільськогосподарського призначення розташованої в межах населеного пункту на території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

7. Про передачу громадянці України Мальчиковій Тетяні Павлівні  в оренду земельних  ділянок терміном на 7 (сім) років  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності, не наданих у власність або користування в межах території смт Березнегувате  вулиця  Нахімова,14  Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

8. Про надання дозволу громадянам України Хапку Володимиру Миколайовичу, Хапко Тетяні Олександрівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, в межах території Березнегуватської  селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

9. Про передачу громадянину України Степанюку  Руслану Павловичу в оренду земельних  ділянок терміном на 10 років  для сінокосіння і випасання худоби із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

10. Про втрату чинності договору оренди  земельної ділянки укладений між Березнегуватською райдержадміністрацією та фермерським господарством «Довганіч».

Прийнято

Завантажити

11. Про втрату чинності договору оренди  земельної ділянки укладений між Березнегуватською райдержадміністрацією та фермерським господарством «Орбіта».

Прийнято

Завантажити

12. Про втрату чинності договору оренди  земельної ділянки укладений між Березнегуватською райдержадміністрацією та приватним сільськогосподарським підприємством «Рада».

Прийнято

Завантажити

13. Про втрату чинності договору оренди  земельної ділянки укладений між Березнегуватською райдержадміністрацією та фермерським господарством «АТАС».

Прийнято

Завантажити

14. Про надання дозволу громадянину України Розказову Сергію Миколайовичу на виготовлення  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років для городництва  із  земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території смт Березнегувате  Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

15. Про відмову у наданні дозволу громадянці України Степовій Надії Володимирівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Прийнято

Завантажити

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0080 га у постійне користування НЕК «Укренерго» із зміною цільового призначення за рахунок земель сільськогосподарського призначення не наданих у власність або користування в землі промисловості, транспорту, зв’язку,енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення, будівництва,експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, а саме опорної конструкції існуючої ПЛ 330 кВ «Криворізька ТЕС-Трихати», яка розташована за межами населених пунктів на території  Березнегуватської селищної ради  Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано