A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Служба у справах дітей Березнегуватської селищної ради

У КОЖНІЙ ДИТИНІ СОНЦЕ

26 серпня 2023 року  волонтери релігійної організації  «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТА М. ОДЕСА» провели розважальну  ігрову програму для дітей молодшого та  старшого шкільного віку. Програма включала в себе спортивні ігри, естафети, конкурси та просто танці. Дітлахи об’єднавшись у команди  спільно вирішували прості та ускладненні завдання, радились як назвати команду, яку кричалку придумати для своїх команд та обирали капітанів команд.

13:49:56 29.08.2023

СВІТ ЗНАНЬ!

В рамках проекту «Комплексне реагування на надзвичайні ситуації в Одеській та Миколаївській області для задоволення потреб дітей, батьків та опікунів, які постраждали від збройного конфлікту в Україні», що реалізується Благодійним Фондом «Вітри Змін» за фінансової підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, 23 серпня 2023 року усім першокласникам, які будуть навчатися у закладах освіти Березнегуватської громади вручено канцелярське приладдя.

13:46:09 29.08.2023

«Серце віддаю дітям!»

       Насамперед на думку спадають слова В. Сухомлинського, а саме «Життя віддаю дітям!» Це досить давній вислів, але дієвий, з якою любов’ю ми відносимось до дитини, так в майбутньому вона віддячує батькам. Головне не боятись показувати дітям свою любов. Не завжди батьки приділяють увагу своїм дітям відхрещуючись зайнятістю, а ще краще «не чіпай мене, на телефон та пограйся», тоді і дитина зайнята, і батькам комфортно, але діти виростають і проблеми збільшуються, підлітки починають порушувати законодавство (бродяжать, жебракують, скоюють злочини). Для того, щоб це не допустити та трішки психологічно розвантажити дітей та їх батьків, працівниками служби у справах дітей було організовано зустріч з психологами. Адже на сьогодні війна триває і діти, і батьки мають щоденні стреси, тому допомога спеціалістів не зашкодить нікому.

13:46:44 09.08.2023

Алгоритм дій при виявленні дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах

Кожен з нас може стати учасником, свідком, просто проходити поруч чи дізнатися, коли малолітня чи неповнолітня дитина потрапляє у складні життєві обставини: жебракує, бродяжить, залишена без догляду дорослих, голодна, брудна, страждає від домашнього насильства, алкоголізму батьків,має прояви неадекватної поведінки

13:50:46 31.07.2023

Служба у справах дітей на сторожі захисту прав дітей!

З метою забезпечення та дотримання прав дитини на території Березнегуватської селищної ради з березня 2021року  функціонує Служба у справах дітей Березнегуватської селищної ради, яка забезпечує дотримання прав дитини. Служба  є підзвітною, підконтрольною та підпорядкованою селищній раді та селищному голові.

10:55:50 07.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано