Служба у справах дітей Березнегуватської селищної ради

РЕЙД «ДІТИ ВУЛИЦІ»

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї,  09 лютого 2024 року працівниками Служби у справах дітей Березнегуватської селищної ради Світланою ШВАЧКО та Наталією ЧАБАНЕНКО спільно з інспектором ювенальної превенції сектору превенції  Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області лейтенантом поліції Інною ФЕНДИЧ проведено профілактичний рей «Діти вулиці» у сім’ях, що проживають на території  смт Березнегувате та  с. Висунськ.

11:04:08 12.02.2024

Волонтери Червоного Хреста для дітей громади!

Сьогодні наша країна перебуває у надскладній ситуації. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує, а саме волонтерська активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє.

13:30:56 23.01.2024

Волонтери Волині для дітей громади!

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Саме Ваша волонтерська активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє.

14:45:36 22.12.2023

Запрацював новий додаток ReuniteUkraine!

З метою ефективного пошуку зниклих безвісті дітей або дітей, які перебувають у зоні ризику зникнення Головним управлінням Національної поліції в Миколаївської області (лист ГУНП в Миколаївській області від 19.12.2023 № 4297/23-2023) Служба у справах дітей Березнегуватської селищної ради повідомляє, що розроблено мобільний застосунок ReuniteUkraine, спільно напрацьований американською компанією «FindMyParent» та Національною поліцією України, як універсальний інструмент пошуку дітей, які зникли чи з якими втрачено зв’язок, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, були змушені виїхати за межі України або були незаконно депортовані. Головною метою такої співпраці є допомога у возз’єднанні зниклих українських дітей з членами їхніх сімей по всьому світу.

14:42:29 22.12.2023

ЮНІСЕФ для дітей!

У цей нелегкий час для України весь світ єднається у відчайдушній боротьбі проти агресора. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

16:33:00 15.11.2023

У КОЖНІЙ ДИТИНІ СОНЦЕ

26 серпня 2023 року  волонтери релігійної організації  «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТА М. ОДЕСА» провели розважальну  ігрову програму для дітей молодшого та  старшого шкільного віку. Програма включала в себе спортивні ігри, естафети, конкурси та просто танці. Дітлахи об’єднавшись у команди  спільно вирішували прості та ускладненні завдання, радились як назвати команду, яку кричалку придумати для своїх команд та обирали капітанів команд.

13:49:56 29.08.2023

СВІТ ЗНАНЬ!

В рамках проекту «Комплексне реагування на надзвичайні ситуації в Одеській та Миколаївській області для задоволення потреб дітей, батьків та опікунів, які постраждали від збройного конфлікту в Україні», що реалізується Благодійним Фондом «Вітри Змін» за фінансової підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, 23 серпня 2023 року усім першокласникам, які будуть навчатися у закладах освіти Березнегуватської громади вручено канцелярське приладдя.

13:46:09 29.08.2023

«Серце віддаю дітям!»

Насамперед на думку спадають слова В. Сухомлинського, а саме «Життя віддаю дітям!» Це досить давній вислів, але дієвий, з якою любов’ю ми відносимось до дитини, так в майбутньому вона віддячує батькам. Головне не боятись показувати дітям свою любов. Не завжди батьки приділяють увагу своїм дітям відхрещуючись зайнятістю, а ще краще «не чіпай мене, на телефон та пограйся», тоді і дитина зайнята, і батькам комфортно, але діти виростають і проблеми збільшуються, підлітки починають порушувати законодавство (бродяжать, жебракують, скоюють злочини). Для того, щоб це не допустити та трішки психологічно розвантажити дітей та їх батьків, працівниками служби у справах дітей було організовано зустріч з психологами. Адже на сьогодні війна триває і діти, і батьки мають щоденні стреси, тому допомога спеціалістів не зашкодить нікому.

13:46:44 09.08.2023

Алгоритм дій при виявленні дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах

Кожен з нас може стати учасником, свідком, просто проходити поруч чи дізнатися, коли малолітня чи неповнолітня дитина потрапляє у складні життєві обставини: жебракує, бродяжить, залишена без догляду дорослих, голодна, брудна, страждає від домашнього насильства, алкоголізму батьків,має прояви неадекватної поведінки

13:50:46 31.07.2023

Служба у справах дітей на сторожі захисту прав дітей!

З метою забезпечення та дотримання прав дитини на території Березнегуватської селищної ради з березня 2021року  функціонує Служба у справах дітей Березнегуватської селищної ради, яка забезпечує дотримання прав дитини. Служба  є підзвітною, підконтрольною та підпорядкованою селищній раді та селищному голові.

10:55:50 07.07.2023