Двадцята сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання (перше пленарне засідання) 24 вересня 2021 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1.

Про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств та комунальних некомерційних підприємств закладів охорони здоров’я  Березнегуватської селищної ради.

1.

Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Березнегуватської селищної ради на 2020-2022 роки, затвердженого рішенням селищної ради від 30 червня 2020 року №5.

1.

Про затвердження Програми розробки комплексного плану просторового розвитку територіальної громади, генеральних планів населених пунктів, детальних планів території Березнегуватської селищної ради.

1.

Про передачу в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Березнегуватської селищної ради індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради».

1.

Про встановлення надбавки за вислугу років селищному голові Бойку Сергію.

1.

Про внесення змін до Регламенту роботи Березнегуватської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 17 грудня 2020 року № 1, та викладення його в новій редакції.

1.

Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) щодо кандидатури старости Березнегуватської селищної ради.

1.

Про затвердження Положення про старосту Березнегуватської селищної ради.

1.

Про затвердження Порядку оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Березнегуватської селищної ради.

1.

Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії.

1.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Не прийнято

1.

Про передачу громадянину  України   Доборні Андрію Андрійовичу     в    оренду  земельної   ділянки   терміном      на 10   років        для городництва із  земель    сільськогосподарського призначення     комунальної     власності, не наданих у власність   або     користування,    в   межах території   с.Веселе        Березнегуватської   селищної     ради      Березнегуватського  району Миколаївської   області.

1.

Про передачу громадянці України   Куліковській      Тетяні    Олексіївні     в    оренду  земельної   ділянки   терміном     на 10   років  городництва  із  земель    сільськогосподарського призначення  комунальної     власності, не наданих у власність   або     користування,    в   межах території   с.Веселе        Березнегуватської  селищної ради Березнегуватського  району Миколаївської   області.

1.

Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  гр.  України   Орос Людмилі Миколаївні  для  сінокосіння та випасання худоби (А.01.08) за адресою: Миколаївська область, Березнегуватський район, Березнегуватська селищна рада  (за межами населеного пункту).

Не прийнято