A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Оголошення

ДО ВІДОМА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Миколаївська область майже з перших днів військової агресії перебуває в епіцентрі бойових дій. Внаслідок чого постраждало чимало сільськогосподарських товаровиробників, в тому числі знищено/пошкоджено

15:57:37 26.01.2023

Ви запитували - ми відповідаємо

Запитання: «Хто може розраховувати на страхові виплати з відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання?»

11:02:38 25.01.2023

Як отримати страхові виплати у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності внутрішньо переміщеним особам (ВПО)

Громадянам, які перебувають або перебували у трудових відносинах та які переселилися з тимчасово окупованих територій або з територій, де ведуться активні бойові дії, та не змогли отримати від свого роботодавця страхові виплати за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, такі виплати надаються за рахунок коштів Пенсійного фонду України.

10:43:24 25.01.2023

Профілактика вірусних гепатитів, що потрібно знати

За  ступенем  негативного впливу  на здоров’я  та рівнем захворюваності вірусні гепатити    в   Україні   посідають    домінуюче  місце    у   структурі інфекційної  патології. Серед  багатьох  збудників  особливе  місце  належить вірусам  гепатитів  А, В і С. У  зоні  ризику  може  опинитись  кожен.  Вірусні гепатити  В і С  дають  значно  більший  відсоток переходу в хронічну форму.

10:00:32 25.01.2023

Про реєстрацію тварин

З метою отримання у 2023 році фінансової підтримки фермерськими господарствами та іншими виробниками сільськогосподарської продукції за спеціальною бюджетною дотацією за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності, звертаємо увагу на необхідність актуалізування даних щодо кількості наявного поголів’я та тих, які вибули зі стада з тих чи інших причин через Єдиний державний реєстр тварин.

11:30:57 24.01.2023

Шановні жителі громади!

Від щирого серця вітаю Вас зі світлим святом Водохреща − завершальним великим святом Різдвяно-Новорічного циклу, яке знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа. Для нас це свято символізує очищення від усього нещирого і недоброго. Це свято світлих та нових починань.

14:09:32 19.01.2023

Виплати за лікарняними по вагітності та пологах

В Україні, працюючі жінки, при виході у відпустку по вагітності та пологах, отримують відповідну допомогу. Підставою для її призначення є листок непрацездатності, сформований на підставі медичного висновку.

10:32:35 18.01.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано