Миколаївська область, Баштанський район

Проведення онлайн-заходів

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської ОДА повідомляє, що за фінансування Програми (USAID) з аграрного і сільського розвитку (АГРО) буде організовано та проведено ряд онлайн-заходів, а саме:

09:45:44 15.01.2021

Грип птиці

Грип птиці – гостра контагіозна вірусна інфекція птахів, яка характеризується загальним пригніченням, набряками, ураженням респіраторних органів та шлунково-кишкового тракту. До грипу сприйнятлива домашня, синантропна та дика перелітна птиця. Джерелом інфекції є хвора і перехворіла птиця, а також водоплавна птиця без клінічних ознак захворювання. Дикі качки, крячки, лебеді, чайки та інші види перелітної птиці, чутливі до вірусу грипу птиці, є переносниками інфекції та природним резервуаром інфекції. При виникнення захворювання встановлюються обмеження на експорт птахопродукції з території країни, що разом із заходами з ліквідації хвороби (карантин, зонування, стемпінг-аут, дезінфекція) завдає значних економічних збитків як державі, так і виробникам.

16:50:34 30.12.2020