Оголошення

Пресреліз щодо презентації кулінарного збірника рецептур страв, рекомендованих МОЗ України для харчування дітей в закладах освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку та закладах соціального захисту

В одному із закладів загальної середньої освітим.Київ в квітні місяці 2024 року презентували кулінарний збірник рецептур страв, рекомендованих для харчування дітей в закладах освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку та закладах соціального захисту. Збірник підготовлено у межах Стратегії реформування системи шкільного харчування, що реалізується за ініціативи першої леді України Олени Зеленської. Матеріали, представлені у цьому збірнику, розроблені відповідно до норм постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

16:16:49 26.04.2024

Як попередити захворювання паразитозами

Паразитози- це захворювання людини, які викликаються паразитами (гельмінтами та найпростішими).  Відомо більше трьохсот паразитів, які викликають захворювання. Найбільш поширеними є: ентеробіоз, аскаридоз, трихоцефальоз, дирофіляріоз, токсокароз, трихінельоз, теніози, малярія, лейшманіоз, лямбліоз, криптоспоридіоз, шистосомоз та ін.

16:02:41 26.04.2024

Протипіхотні та протитанкові міни, мінометні, артилерійські та танкові снаряди, різні види ручних гранат тощо становлять смертельну загрозу

Усі вони, навіть після тривалого перебування у воді або землі, не втрачають своєї здатності нанести шкоду життю і здоровʼю, оскільки містять вибухові речовини та можуть спрацювати від будь-якої взаємодії з ними.

14:58:01 26.04.2024

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 18 години 25 квітня по 29 квітня 2024 року колгосп «Прометей» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу села Біла Криниця.

14:19:05 26.04.2024

Як обрати психолога та на що звернути увагу?

З чого почати пошуки психолога? З двох речей. Перша – усвідомлення того, що психолог – не чарівник, і питання, які ви маєте до нього, не зникнуть за помахом палички. Робота з терапевтом – це насамперед робота над собою, яка вимагатиме часу та зусиль.

11:06:18 26.04.2024

Пліч-опліч: На Вознесенщині визначили, хто представлятиме район на обласному рівні в змаганнях з черліденгу

У середу, 24 квітня, в м. Вознесенськ завершився третій етап змагань з черліденгу в рамках загальнонаціональних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Цей масштабний проєкт спонукав молодь об‘єднатись та вести активний, здоровий спосіб життя.

10:07:33 26.04.2024

✔️Зграя чекає на тебе: Спеціальний полк шукає побратимів та посестер, які закарбують своє ім’я в історію незалежної України

Полк «Рейджер» – це новостворений підрозділ. Зараз вони шукають відважних та вмотивованих воїнів, які готові боронити країну зі зброєю в руках.

09:35:39 26.04.2024

Спорт, що обʼєднує: у Миколаївському районі відбулися фінальні змагання III етапу «Пліч-о-пліч» з черліденгу

У вівторок, 23 квітня, серед команд освітніх закладів Миколаївського району завершилися фінальні змагання з черліденгу у межах «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

14:00:01 25.04.2024

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 29 квітня по 05 травня 2024 року ФГ «Єнісей» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу села Новоукраїнка.

11:24:17 25.04.2024