Фізична ідентифікація внутрішньо переміщених осіб

Фізична ідентифікація внутрішньо переміщеної особи (далі - ВПО), яка одержує пенсію через поточний рахунок в установі акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”, проводиться кожні шість місяців з дня проведення попередньої фізичної ідентифікації.

16:19:04 25.07.2024

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 28 по 29 липня 2024 року ПП «ОСТ ЛІДЕР-АГРО» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Любомирівка та Мурахівка.

15:32:45 25.07.2024

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 27 по 28 липня 2024 року ПП «ОСТ ЛІДЕР-АГРО» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Висунськ, Любомирівка, Мурахівка та селища (смт) Березнегувате.

15:25:22 25.07.2024

⚠️Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій

Поліцейські разом з колегами з інших правоохоронних органів встановлюють виконавців і замовників таких злочинів. Так, у червні поліцейські спільно з СБУ викрили схему російських спецслужб з вербування підлітків для вчинення диверсій. Юнаків віком від 13 до 18 років, яких росія втягнула в злочинну діяльність, затримано. Тепер їм загрожує покарання до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

14:21:44 25.07.2024

ОГОЛОШЕННЯ

Березнегуватська селищна рада оголошує відбір кандидатур до складу Ради внутрішньо переміщених осіб при Березнегуватській селищній раді (далі Рада). До складу Ради можуть входити громадяни України, яким виповнилось 18 років і які проживають на території Березнегуватської територіальної громади та які є ВПО, що обліковані на території Березнегуватської територіальної громади, або є представниками місцевих, регіональних, національних чи міжнародних організацій, які реалізують проєкти у сфері захисту прав ВПО та цивільного населення, яке постраждало внаслідок військової агресії РФ проти України на території Березнегуватської територіальної громади.

11:51:06 25.07.2024

Всеукраїнська просвітницька-інформаційна кампанія з платіжної безпеки «Кібербезпека фінансів»

Національний банк України та Державна служба спеціального зв’язку започаткували Всеукраїнську просвітницьку-інформаційну кампанію з платіжної безпеки «Кібербезпека фінансів» (далі - кампанія).

16:38:08 24.07.2024