A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Оголошення

У Миколаєві стартував другий етап навчання кандидатів на посаду «Помічник ветерана»

У четвер, 7 грудня, у Центрі ветеранського розвитку, відкритого на базі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, розпочався другий етап навчання кандидатів на посаду «Помічник ветерана» від Мінветеранів.

15:28:23 08.12.2023

Як не слід боротися зі стресом?

Ментальне здоров’я дасть тобі сили не просто подолати важкий період життя, але й пройти його з користю для себе.

14:55:15 08.12.2023

Як подолати панічну атаку❓

Недарма панічна атака зветься саме атакою. Ось людина спілкується, посміхається, а вже наступної миті її охоплює несамовитий страх: світ навколо ніби тікає з-під ніг, у грудях шалено гупає серце — здається, вона от-от помре. Зазвичай панічні атаки виникають без реальної небезпеки — як наслідок тривалого стресу й втоми. Потужний вияв тривоги захоплює всі наші відчуття та на певний проміжок часу стирає зв’язок із реальністю — звідси почуття приреченості, втрата самоконтролю. Найкраща протидія панічній атаці — «заземлення», повернення до реальності та усвідомлення цілковитої безпеки. Наступна техніка від Міністерства охорони здоровʼя, під назвою «5-4-3-2-1», допоможе опанувати гостру раптову тривогу — свою чи людини поряд: сядьте, упріться ногами в підлогу. Дихайте повільно. Сконцентруйтеся на світі довкола. Поволі починайте називати:  речей, які бачите поряд (вікно, стіл, крісло, телевізор, склянка);  речі, які відчуваєте фізично (прохолодна стіна, тверда підлога, шорсткий килим, мʼяка футболка);  речі, які чуєте (спів птахів, музика, пориви вітру);  речі, які відчуваєте на нюх (дезодорант, запах книги);  річ, яку можете відчути на смак (мʼятний льодяник). Пам’ятайте: поодинокі панічні атаки не є розладом, адже можуть виникати через стрес чи надмірну втому. Якщо ж вони трапляються в будь-який час, за різних обставин і часто без видимої причини – не зволікайте, зверніться до психотерапевта чи психіатра. Рекомендації розроблено в межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативи першої леді Олена Зеленська в партнерстві з Міністерство охорони здоров'я України. #тияк #ментальнездоровʼя

14:49:55 08.12.2023

ПРОФІЛАКТИКА ГРИПУ ТА ГРВІ

З настанням зими  різко зростає кількість гострих респіраторних вірусних інфекцій, які в структурі інфекційних захворювань посідають перше місце. При цьому на грип припадає 12-15%. В епідемічний сезон за короткий період часу (4-6 тижнів) ці недуги підхоплюють 70-85% населення. Близько половини з них – діти.

11:11:33 08.12.2023

Система контролю за продуктами харчування НАССР в закладах освіти

В Україні триває реформа шкільного харчування. Одна з її складових – впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). За складною назвою – прості й зрозумілі правила, дотримання яких є запорукою того, що діти споживатимуть безпечну їжу.

14:38:51 07.12.2023

Що таке "невидимі поранення"?

Коли болить зуб, ми йдемо до стоматолога, коли хапає серце — до кардіолога. Коли після місяців сильного стресу поглинає тривога, вирують чи навпаки завмирають емоції, далеко не кожен готовий звернутися до фахівця з ментального здоров’я. Через стигму та хибні уявлення, «невидимі поранення» забирають сили навіть у найстійкіших.

14:33:12 07.12.2023

Що потрібно знати про пенсійні посвідчення

Документом, який підтверджує призначення особі пенсії, є пенсійне посвідчення, що видається відповідно до, Порядку оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 03 листопада 2017 року № 26-1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 грудня 2017 року за № 1464/31332 (зі змінами).

13:58:59 07.12.2023

Для отримання субсидій та пільг можна обрати будь-який уповноважений банк

Одержувачі житлової субсидії / пільги можуть отримувати відповідні виплати через відділення поштового зв’язку або на банківський рахунок. Отримувач виплати самостійно обирає спосіб одержання виплати, в тому числі будь-який з уповноважених банків. Актуальний перелік банків розміщено на сайті Міністерства фінансів України: https://www.mof.gov.ua/uk/upovnovazheni-banki-shhodo-obslugovuvannja-zarplatnih-proektiHYPERLINK "https://www.mof.gov.ua/uk/upovnovazheni-banki-shhodo-obslugovuvannja-zarplatnih-proektiv"v

13:44:52 07.12.2023

Оновлено мобільний додаток

Якщо вам потрібен доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі - користуйтесь мобільним застосунком «Пенсійний фонд».

11:01:41 07.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано