Двадцять сьома сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання (перше пленарне засідання) 23 лютого 2022 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1.

Про внесення змін до селищної Програми розвитку автомобільних доріг на території Березнегуватської селищної ради на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 29 жовтня 2021 року № 2.

1.

Про затвердження місцевої Цільової програми територіальної оборони на території  Березнегуватської селищної ради  на 2022-2026 роки.

1.

Про затвердження селищної Програми виконання Березнегуватською селищною радою,  її виконавчими органами судових рішень та виконавчих документів на 2022-2025 роки.

1.

Про внесення змін до рішення селищної ради від 12 серпня 2020 року №13 «Про затвердження Порядку використання службових легкових автомобілів Березнегуватської селищної ради».

1.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади та резервного фонду непередбачених видатків за 2021 рік .

1.

Про внесення змін до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2022 рік .

1.

Про затвердження Положення про     Громадський     бюджет (Бюджет участі)     в  Березнегуватській селищній раді.

1.

Про затвердження проєкту «Придбання  інтерактивного лазерного тренажерного комплексу «ЗАХИСНИК УКРАЇНИ» для Березнегуватського ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

1.

Про затвердження проєкту «Камери відеоспостереження – запорука громадського порядку та безпеки в громаді».

1.

Про затвердження Програми фінансової підтримки Дитячої оздоровчої бази  відпочинку ім. М.В. Башкірова Березнегуватської селищної ради  на 2022-2026 роки.

1.

Про надання згоди на передачу земельних ділянок із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Березнегуватського району Миколаївської області, ліквідованого постановою Верховної ради України від 17 липня 2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», у комунальну власність територіальної громади Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

1.

Про внесення змін до селищної Програми з благоустрою та санітарного стану Березнегуватської селищної ради на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2021 року № 1.