Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Тридцять восьма сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 19 грудня 2023 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Березнегуватської селищної ради на 2024-2027 роки.

Прийнято

Завантажити

2. Про внесення змін до Програми з благоустрою та санітарного стану Березнегуватської селищної ради на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2021 року № 1.

Прийнято

Завантажити

3. Про внесення змін до Програми розвитку автомобільних доріг на території Березнегуватської селищної ради на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 29 жовтня 2021 року № 2.

Прийнято

Завантажити

4. Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території Березнегуватської селищної ради на 2023-2026 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 09 листопада 2023 року № 2.

Прийнято

Завантажити

5. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у формі делегування Новобузькій міській раді виконання завдань (повноважень) у галузі будівництва.

Прийнято

Завантажити

6. Про бюджет Березнегуватської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Прийнято

Завантажити

7. Про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки  на конкурсній основі у 2024 році.

Прийнято

Завантажити

8. Про встановлення податкових пільг із сплати земельного та єдиного податку за земельні ділянки не придатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами на території Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

9. Про внесення змін до рішення селищної ради від 30 вересня 2020 року № 5 «Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Березнегуватської селищної ради (із змінами).

Прийнято

Завантажити

10. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 05 лютого 2021 року № 2.

Прийнято

Завантажити

11. Про внесення змін до Положення про призначення та виплату стипендій обдарованій учнівській молоді на території Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 02 грудня 2022 року № 20.

Прийнято

Завантажити

12. Про призначення та виплату стипендій обдарованій учнівській молоді на території Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

13. Про план роботи Березнегуватської селищної ради на 2024 рік.

Прийнято

Завантажити

14. Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії щодо недопущення ускладнення ввезення гуманітарної допомоги в Україну.

Прийнято

Завантажити

15. Про встановлення меж адміністративно - територіальних одиниць в межах території Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

16. Про надання дозволу організації водокористувачів «Інгулецька»на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель меліоративної системи в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

17. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані» на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

18. Про надання дозволу громадянам України на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці України Рижик Тетяні Володимирівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Любомирівського старостинського округу Висунської сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

20. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки громадянці України Сидоренко Лідії Миколаївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Нагартавській будинок № 4 в смт Березнегувате Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району  Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

22. Про поновлення договору оренди землі терміном на 7 (сім) років громадянину України Лєщуку Валентину Васильовичу земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в межах території Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано