Тридцять восьма сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 19 грудня 2023 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Березнегуватської селищної ради на 2024-2027 роки.

Завантажити

2. Про внесення змін до Програми з благоустрою та санітарного стану Березнегуватської селищної ради на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2021 року № 1.

Завантажити

3. Про внесення змін до Програми розвитку автомобільних доріг на території Березнегуватської селищної ради на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 29 жовтня 2021 року № 2.

Завантажити

4. Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території Березнегуватської селищної ради на 2023-2026 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 09 листопада 2023 року № 2.

Завантажити

5. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у формі делегування Новобузькій міській раді виконання завдань (повноважень) у галузі будівництва.

Завантажити

6. Про бюджет Березнегуватської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Завантажити

7. Про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки  на конкурсній основі у 2024 році.

Завантажити

8. Про встановлення податкових пільг із сплати земельного та єдиного податку за земельні ділянки не придатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами на території Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

9. Про внесення змін до рішення селищної ради від 30 вересня 2020 року № 5 «Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Березнегуватської селищної ради (із змінами).

Завантажити

10. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 05 лютого 2021 року № 2.

Завантажити

11. Про внесення змін до Положення про призначення та виплату стипендій обдарованій учнівській молоді на території Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 02 грудня 2022 року № 20.

Завантажити

12. Про призначення та виплату стипендій обдарованій учнівській молоді на території Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

13. Про план роботи Березнегуватської селищної ради на 2024 рік.

Завантажити

14. Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії щодо недопущення ускладнення ввезення гуманітарної допомоги в Україну.

Завантажити

15. Про встановлення меж адміністративно - територіальних одиниць в межах території Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

16. Про надання дозволу організації водокористувачів «Інгулецька»на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель меліоративної системи в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Завантажити

17. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані» на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Завантажити

18. Про надання дозволу громадянам України на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Завантажити

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці України Рижик Тетяні Володимирівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Любомирівського старостинського округу Висунської сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Завантажити

20. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Завантажити

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки громадянці України Сидоренко Лідії Миколаївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Нагартавській будинок № 4 в смт Березнегувате Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району  Миколаївської області.

Завантажити

22. Про поновлення договору оренди землі терміном на 7 (сім) років громадянину України Лєщуку Валентину Васильовичу земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в межах території Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).