Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Сорок друга позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 15 березня 2024 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Онищуку Антону Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності не наданих у власність або користування в межах території Мурахівської сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Не прийнято

Завантажити

2. Про затвердження старости Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

3. Про звіт голови постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, сім᾽ї, молоді, спорту, депутатської діяльності, етики, законності, соціального захисту населення та засобів масової інформації за 2023 рік.

Прийнято

Завантажити

4. Про звіт старости Висунського старостинського округу Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

5. Про звіт старости Новосевастопольського старостинського округу Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

6. Про звіт старости Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

7. Про звіт старости Нововолодимирівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

8. Про звіт старости Сергіївського старостинського округу Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

9. Про внесення змін до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Прийнято

Завантажити

10. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Березнегуватська центральна районна лікарня» Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 18 жовтня 2021 року № 13, та затвердження його в новій редакції.

Прийнято

Завантажити

11. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Березнегуватський центр первинної медико-санітарної допомоги» Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 30 жовтня 2020 року № 2, та затвердження його в новій редакції.

Прийнято

Завантажити

12. Про затвердження Програми увічнення пам’яті ветеранів війни, захисників України, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, жертв воєн та політичних репресій на території Березнегуватської селищної ради на 2024-2028 роки.

Прийнято

Завантажити

13. Про затвердження переліку інститутів  громадського суспільства, визначених переможцями конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має  соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки на конкурсній основі.

Прийнято

Завантажити

14. Про встановлення податкових пільг зі сплати земельного та єдиного податку за земельні ділянки, непридатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами на території Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

15. Про надання згоди на списання основних засобів, необоротних активів відділу освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

16. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради внеску у натуральній формі.

Прийнято

Завантажити

17. Про організацію звітів депутатів Березнегуватської селищної ради восьмого скликання.

Прийнято

Завантажити

18. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області під об’єктами освіти.

Не прийнято

Завантажити

19. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22травня 2023 року № 15 «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Послуги-2» в постійне користування із земель комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території смт Березнегувате Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області».

Прийнято

Завантажити

20. Про розгляд заяви громадянина України Коваля Василя Васильовича.

Прийнято

Завантажити

21. Про припинення дії Договору оренди землі шляхом його розірвання укладеного між Березнегуватською селищною радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «Премьера-Ойл».

Прийнято

Завантажити

22. Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «ГУРТ-ГРУП» земельної ділянки за адресою: вулиця 1-ше Травня, 51 смт Березнегувате Баштанського району Миколаївської області в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для обслуговування автозаправної станції, код КВЦПЗД 03.10 - для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку .

Прийнято

Завантажити

23. Про внесення змін до рішення Березнегуватської селищної ради від 28 березня 2023 року № 24.

Прийнято

Завантажити

24. Про передачу земельних ділянок громадянину України Мироненку Олексію Володимировичу в оренду терміном на 10 (десять) років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території села Новоочаків Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

25. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду громадянам України для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

26. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянину України Доценку Володимиру Петровичу із земель сільськогосподарського призначення А.01.13 – для іншого сільськогосподарського призначення за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, с. Червоний Став, вулиці: Садова,28; Садова,30; Садова,32.

Прийнято

Завантажити

27. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

28. Про надання дозволу громадянам України на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 10 (десять) років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

29. Про надання дозволу громадянину України Скорому Олександру Юрійовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності зі зміною її цільового призначення для сінокосіння і випасання худоби (А.01.08) в межах території Новосевастопольського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано