Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Сорок третя позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 19 квітня 2024 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1. Про звіт голови постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони природного середовища за 2023 рік.

Прийнято

Завантажити

2. Про внесення змін до селищної Програми «Питна вода» Березнегуватської селищної ради на 2021–2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 5.

Прийнято

Завантажити

3. Про внесення змін до Комплексної програми захисту прав дітей  Березнегуватської селищної ради «Дитинство» на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від  18 листопада 2021 року №6.

Прийнято

Завантажити

4. Про внесення змін до Програми розвитку освіти на території Березнегуватської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 9 (із змінами).

Прийнято

Завантажити

5. Про внесення змін до рішення селищної ради від 27 грудня 2023 року №1 «Про визнання департаменту містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації замовником на розроблення проєктно-кошторисної документації на виконання будівельних робіт».

Прийнято

Завантажити

6. Про внесення змін до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Прийнято

Завантажити

7. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 17 грудня 2020 року №20 (із змінами).

Прийнято

Завантажити

8. Про схвалення проєкту договору про співробітництво Новобузької міської ради та Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

9. Про внесення змін до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Березнегуватської селищної ради, що підлягають передачі в оренду та викладення Переліків в новій редакції.

Прийнято

Завантажити

10. Про відмову ТОВ «СГВП «БЕРЕЗНЕГУВАТЕ» у встановленні податкових пільг зі сплати єдиного податку за земельні ділянки.

Прийнято

Завантажити

11. Про відмову ТОВ «ПАЕК-ПІВДЕНЬ» у встановленні податкових пільг зі сплати єдиного податку за земельні ділянки.

Прийнято

Завантажити

12. Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області до комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

13. Про надання згоди на проведення будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт Лепетиського ліцею Березнегуватської селищної ради, розташованого за адресою: Миколаївська область, Баштанський район,            с. Лепетиха, вул. Шкільна, 2».

Прийнято

Завантажити

14. Про передачу в постійне користування відділу освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської  селищної  ради земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

15. Про Звернення  депутатів Березнегуватської селищної ради восьмого скликання щодо академічного ліцею на території Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

16. Про звернення депутатів Березнегуватської селищної ради восьмого скликання з приводу незадовільного стану дороги обласного значення.

Прийнято

Завантажити

17. Про внесення змін до договорів оренди землі, укладених між Березнегуватською селищною радою та АТ «Миколаївобленерго».

Прийнято

Завантажити

18. Про надання дозволу громадянину України Власенку Денису Олександровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

19. Про надання дозволу громадянину України Фелонюку Михайлу Власовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років під господарськими будівлями і дворами для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

20. Про передачу громадянину України Леоненку Миколі Володимировичу в оренду земельної ділянки, під господарськими будівлями і дворами, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

21. Про передачу громадянці України Запорожець Анні Вадимівні безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Лепетиха вулиця Садова, 14 Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

22. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради у власність Скрилю Віталію В’ячеславовичу для ведення фермерського господарства.

Прийнято

Завантажити

23. Про припинення дії Договору оренди землі шляхом його розірвання укладеного між Березнегуватською районною державною адміністрацією та громадянином України Кітришем Олегом Вікторовичем.

Прийнято

Завантажити

24. Про внесення змін до договору оренди землі, укладеного між Березнегуватською селищною радою та Тисовським Сергієм Івановичем.

Прийнято

Завантажити

25. Про розірвання договорів оренди землі укладених між Любомирівською сільською радою та приватним сільськогосподарським підприємством «Агровіта».

Прийнято

Завантажити

26. Про внесення змін до рішення селищної ради від 12 травня 2021 року № 86 «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років фермерському господарству «Орбіта» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Новоочаків)».

Не прийнято

Завантажити

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці  України Беззуб Валентині Володимирівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Березнегуватської  селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

28. Про надання дозволу громадянину України Сапсаю Володимиру Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

29. Про надання земельної ділянки громадянці Алієвій Назакат в оренду терміном на 21 (двадцять один) рік для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

30. Про надання дозволу ПП «Агроеліта» на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років під господарськими будівлями і дворами для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

31. Про надання дозволу громадянину України Скорому Олександру Юрійовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності зі зміною її цільового призначення для сінокосіння і випасання худоби (А.01.08) в межах території Новосевастопольського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано