Дванадцята позачергова сесія Березнегуватської селищної ради сьомого скликання 12 лютого 2020 року

Питання порядку денного

Результати

голосування

Результати

відкритого

поіменного

голосування

1.

Про Звернення депутатів Березнегуватської селищної ради сьомого скликання до Президента України Зеленського В.

1.

Про внесення змін до селищного бюджету Березнегуватської селищної ради на 2020 рік.

1.

Про внесення змін до складу тендерного комітету Березнегуватської селищної ради з організації та проведення процедур закупівель, товарів, робіт і послуг за рахунок коштів Березнегуватського селищного бюджету, затвердженого рішенням селищної ради від 20 серпня 2019 року № 4.

1.

Про Звернення депутатів Березнегуватської селищної ради сьомого скликання щодо критичного стану автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення.