Двадцять восьма сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 14 грудня 2022 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1. Про структуру та штатну чисельність працівників апарату та виконавчих органів Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

2. Про внесення змін до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Завантажити

3. Про бюджет Березнегуватської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Завантажити

4. Про затвердження Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Березнегуватської селищної ради на 2022-2027 роки.

Завантажити

5. Про перейменування закладів загальної середньої освіти Березнегуватської селищної ради, затвердження їх статутів в новій редакції.

Завантажити

6. Про погодження преміювання директора комунального некомерційного підприємства «Березнегуватська центральна районна лікарня» Березнегуватської селищної ради.

Не прийнято

Завантажити

7. Про дострокове припинення повноважень старости Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Єжелова Олександра.

Завантажити

8. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 17 грудня 2020 року № 20 (із змінами).

Завантажити

9. Про звільнення від сплати орендної плати за земельні ділянки (пасовища) на території Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

10. Про депутатський запит депутата селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії щодо перейменування вулиць, провулків населених пунктів селищної ради.