Чинні регуляторні акти

Перелік діючих регуляторних актів затверджених Березнегуватською селищною радою станом на 01.01.2021

Рішення від 17.06.2021 р. №3 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Березнегуватської селищної ради»

Перелік діючих регуляторних актів затверджених Березнегуватською селищною радою станом на 01.01.2022

Реєстр діючих регуляторних актів затверджених Березнегуватською селищною радою станом на 01 квітня 2023 року

Рішення від 10.08.2023 р. №2 «Про встановлення податкових пільг зі сплати земельного податку за земельні ділянки не придатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами на території Березнегуватської селищної ради»

Рішення від 19.12.2023 р. № 8 «Про встановлення податкових пільг зі сплати земельного та єдиного податку за земельні ділянки, не придатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами на території Березнегуватської селищної ради»