Миколаївська область, Березнегуватський район

Березнегуватська селищна рада

Рішення від 08.07.2019 р. № 1 "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік на території Березнегуватської селищної ради"

Рішення від 08.07.2019 р. № 2 "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік на території Березнегуватської селищної ради"

Рішення від 08.07.2019 р. № 3 "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Березнегуватської селищної ради на 2020 рік"

Рішення від 08.07.2019 р. № 4 "Про встановлення ставки транспортного податку на території Березнегуватської селищної ради на 2020 рік"