Конкурс на заміщення вакантної посади

Наказ від 31.03.2020 року № 23 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування відділу освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської селищної ради"

Наказ від 26.08.2020 року № 60 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської селищної ради"

Наказ від 31.08.2020 року № 64 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської селищної ради"

Наказ від 09.11.2020 року № 88 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської селищної ради"