Миколаївська область, Баштанський район

Повідомлення про хімічну обробку

У період з 18 по 26 липня 2024 року ФГ “Валентина” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Калуга, Соколівка та селища (смт) Березнегувате.

06 липня 2024 року ФГ “ТІТ” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу села Новоукраїнка та селища (смт) Березнегувате.

У період з 24 по 26 червня 2024 року ФГ “ТІТ” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Тетянівка, Висунськ та селища (смт) Березнегувате.

У період з 21 по 22 червня 2024 року ПП «ОСТ ЛІДЕР-АГРО» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу села Мурахівка.

У період з 21 по 22 червня 2024 року ПП «ОСТ ЛІДЕР-АГРО» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу селища (смт) Березнегувате.