Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Сорок четверта сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 05 червня 2024 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1. Про звіт Березнегуватського селищного голови про діяльність виконавчих органів Березнегуватської селищної ради за 2023 рік.

Прийнято

Завантажити

2. Про внесення змін до селищної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» Березнегуватської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 6.

Прийнято

Завантажити

3. Про внесення змін до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Прийнято

Завантажити

4. Про передачу в оперативне управління відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

5. Про передачу в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Послуги-2» індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Прийнято

Завантажити

6. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради свердловин, водонапірних башт та водомережі в с.Маліївка.

Прийнято

Завантажити

7. Про перейменування назви вулиці «Ф.М.Кузьменка» на вулицю «Дмитра Петренка» в селі Біла Криниця Березнегуватської територіальної громади Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

8. Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії про підтримання звернення до Верховної Ради України щодо вирішення питань захисту енергетичної інфраструктури.

Прийнято

Завантажити

9. Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії про підтримання звернення до Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості підвищення акцизів на пальне.

Прийнято

Завантажити

10. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області під будівлями Калузького ліцею Березнегуватської селищної ради Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

11. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області під об’єктами освіти та культури.

Прийнято

Завантажити

12. Про надання дозволу громадянам України на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

13. Про надання дозволу громадянину України Скорому Олександру Юрійовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності зі зміною її цільового призначення для сінокосіння і випасання худоби (А.01.08) в межах території Новосевастопольського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

14. Про надання дозволу громадянину України Скорому Олександру Юрійовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності зі зміною її цільового призначення для сінокосіння і випасання худоби (А.01.08) в межах території Новосевастопольського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Не прийнято

Завантажити

15. Про передачу громадянам України безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

16. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою громадянці України Сьомік Олені Георгіївні для ведення селянського (фермерського) господарства.

Прийнято

Завантажити

17. Про затвердження типового договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що передбачається до продажу та типового договору на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на якій розташовано об’єкти нерухомого майна.

Прийнято

Завантажити

18. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу.

Прийнято

Завантажити

19. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради у власність Шагай Тетяні Володимирівні для ведення фермерського господарства.

Прийнято

Завантажити

20. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Березнегуватської селищної ради у власність громадянину України Козубу Володимиру Борисовичу для ведення фермерського господарства.

Прийнято

Завантажити

21. Про надання дозволу громадянину України Сіренку Олександру Миколайовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

22. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх в оренду громадянам України для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

23. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

24. Про надання дозволу СОК «Ізумруд» на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення, яка знаходиться за адресою смт Березнегувате вулиця Нагартавська, 27 Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТОВ «Прогрес» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (А.01.01) із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області (за межами населеного пункту с. Новосевастополь).

Прийнято

Завантажити

26. Про поновлення договору оренди землі з громадянином України Кабановим Сергієм Володимировичем.

Прийнято

Завантажити

27. Про поновлення договорів оренди землі з приватним підприємцем Білецьким Михайлом Михайловичем.

Прийнято

Завантажити

28. Про поновлення договорів оренди землі з приватним підприємством «Прогрес-2».

Прийнято

Завантажити

29. Про поновлення договору оренди землі з сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю «Прогрес».

Прийнято

Завантажити

30. Про поновлення договору оренди землі Василенку Віктору Анатолійовичу.

Прийнято

Завантажити

31. Про надання дозволу ТОВ «Агробуд» на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Прийнято

Завантажити

32. Про надання дозволу громадянці України Голімаз Наталії Олексіївні на виготовлення технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду на 49 (сорок дев’ять ) років під будівлею магазину та цеху по випічці хліба (непрацюючий) для комерційного використання по вул. Капітана Виноградова, 16 в с. Калуга Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

33. Про надання в оренду громадянину України Ярковому Олександру Леонідовичу земельної ділянки терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності, не наданих у власність або користування, за адресою: селище Березнегувате вулиця Березнегуватська, 25 Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

34. Про надання в оренду терміном на 10 (десять) років громадянину України Гуровському Вячеславу Володимировичу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території села Новоукраїнка, вулиця Набережна, 18 Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

35. Про надання дозволу громадянці України Кучеровій Анні Сергіївні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності для сінокосіння і випасання худоби (А.01.08) в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області (за межами села Червонопілля).

Не прийнято

Завантажити

36. Про внесення змін до рішення селищної ради від 26 травня 2021 року № 14 «Про внесення змін до договору оренди землі укладеного між Березнегуватською районною державною адміністрацією Миколаївської області та фермерським господарством «АТАС» 19 травня 2008 року з викладенням його у новій редакції».

Прийнято

Завантажити

37. Про внесення змін до рішення селищної ради від 12 травня 2021 року № 86 «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років фермерському господарству «Орбіта» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Новоочаків)».

Прийнято

Завантажити

38. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території Березнегуватської селищної територіальної громади Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

39. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України для ведення фермерського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, що перебували в постійному користуванні громадянина України Новіцького Валерія Володимировича, в межах території Березнегуватської селищної територіальної громади Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

40. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Поліщук Валентині Вікторівні із земель сільськогосподарського призначення А.01.02 - для ведення фермерського господарства в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

41. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України із земель сільськогосподарського призначення А.01.03 - для ведення особистого селянського господарства в межах території Березнегуватської селищної ради, Баштанського району, Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

42. Про надання дозволу громадянину України Гасратову Нурбалі Хуршитовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для сінокосіння і випасання худоби із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області (за межами села Петропавлівка).

Не прийнято

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано