Депутати Березнегуватської селищної ради сьомого скликання

смт Березнегувате

Фото без опису

Виборчий округ № 1 - Дорофєєв Віктор Миколайович, 1985 року народження, освіта вища, позапартійний, головний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту Березнегуватської РДА.

Фото без опису

Виборчий округ № 2 - Олійник Наталія Володимирівна, 1983 року народження, освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює.

Фото без опису

Виборчий округ № 3 - Богуш Ірина Сергіївна, 1983 року народження, освіта вища, член політичної партії «Наш Край», директор Березнегуватської ЗОШ I-II ступенів №1.

Фото без опису

Виборчий округ № 4 - Татарова Ірина Миколаївна, 1984 року народження, освіта вища, позапартійна, приватний підприємець.

Фото без опису

Виборчий округ № 5 - Авраменко Наталя Анатоліївна, 1962 року народження, освіта вища, позапартійна, секретар Березнегуватської селищної ради.

Фото без опису

Виборчий округ № 6 - Круц Наталія Петрівна, 1970 року народження, освіта вища, позапартійна, головний бухгалтер управління соціального захисту населення Березнегуватської РДА.

Фото без опису

Виборчий округ № 7 - Самойлова Вікторія Анатоліївна, 1975 року народження, освіта вища, член БПП «Солідарність», головний лікар КНП «Березнегуватська ЦРЛ».

Фото без опису

Виборчий округ № 8 - Власенко Сергій Станіславович, 1975 року народження, освіта вища, позапартійний, лікар КНП «Березнегуватська ЦРЛ».

Фото без опису

Виборчий округ № 9 - Пересунько Віктор Олександрович, 1963 року народження, освіта професійно-технічна, позапартійний, голова ФГ «Валентина».

Фото без опису

Виборчий округ № 10 - Бойкова Людмила Петрівна, 1962 року народження, освіта професійно-технічна, позапартійна, ветеринарний санітар, ветлікарня.

Фото без опису

Виборчий округ № 11 - Прохоров Олександр Олександрович, 1985 року народження, освіта професійно-технічна, позапартійний, приватний підприємець.

Фото без опису

Виборчий округ № 12 - Горбунова Світлана Володимирівна, 1976 року народження, освіта вища, позапартійна, директор Березнегуватської філії Миколаївського обласного центру зайнятості.

Фото без опису

Виборчий округ № 13 - Доценко Вікторія Валеріївна, 1977 року народження, освіта вища, член політичної партії БПП «Солідарність», голова ФГ «Вікторія».

Фото без опису

Виборчий округ № 14 - Доценко Володимир Петрович, 1972 року народження, освіта вища, позапартійний, голова ФГ «Чонгар».

Фото без опису

Виборчий округ № 15 - Тацька Галина Леонідівна, 1966 року народження, освіта вища, позапартійна, директор Березнегуватської ЗОШ I-II ступенів №2.

село Червонопілля

Фото без опису

Виборчий округ № 16 - Хрипун Віталій Іванович, 1986 року народження, освіта загальна середня, позапартійний, водій КНП «Березнегуватська ЦРЛ».

села Біла Криниця та Новогригорівка

Фото без опису

Виборчий округ № 17 - Гавриленко Галина Романівна, 1959 року народження, освіта вища, член політичної партії «НАШ КРАЙ», пенсіонер.

село Мурахівка

Фото без опису

Виборчий округ № 18 - Єжелова Лариса Вікторівна, 1970 року народження, освіта вища, член політичної партії «НАШ КРАЙ», спеціаліст з надання соціальних послуг Територіальний центр соціального обслуговування.

Фото без опису

Виборчий округ № 19 - Горбань Юрій Вікторович, 1979 року народження, освіта вища, позапартійний, директор ПСП «Воля».

село Велике Артакове

Фото без опису

Виборчий округ № 20 - Ярош Віталій Вікторович, 1964 року народження, освіта вища, позапартійний, голова ФГ «Артаково».

селище Березнегувате, села Тернівка та Калинівка

Фото без опису

Виборчий округ № 21 - Зарецький Сергій Вікторович, 1977 року народження, освіта загальна середня, член політичної партії «ВО Батьківщина», голова ФГ «Оптиміст».

село Новоочаків

Фото без опису

Виборчий округ № 22 - Токаюк Анатолій Іванович, 1953 року народження, освіта вища, позапартійний, вчитель Новоочаківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

село Петропавлівка

Фото без опису

Виборчий округ № 23 - Афоніна Інна Іванівна, 1971 року народження, освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює.

село Новоукраїнка

Фото без опису

Виборчий округ № 24 - Заграй Любов Михайлівна, 1977 року народження, освіта вища, позапартійна, вчитель Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Фото без опису

Виборчий округ № 25 - Задорожня Ганна Дмитрівна, 1967 року народження, освіта професійно-технічна, позапартійна, підсобний робітник СТОВ «Жовтневе».

села Федорівка та Романівка

Фото без опису

Виборчий округ № 26 - Попович Артур Симонович, 1965 року народження, освіта вища, позапартійний, голова ФГ «Єнісей».