Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні

Дата: 23.11.2019 17:31

28 жовтня 2019 року на Березнегуватщині урочистою ходою, на чолі з керівництвом району, ветеранами та військовослужбовцями представники установ, організацій пройшли центральною вулицею до Меморіалу Слави. Саме там відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди пам’ятної дати 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України.

Фото без опису

Учасників зібрання привітали голова райдержадміністрації Владислав Дмитрів, заступник голови районної ради Марина Поліщук, заступник селищного голови Віталій Галюк, голова районної ветеранської організації Григорій Волинець.  Пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу Слави.

Після завершення урочистої частини для ветеранів та учасників зібрання в районному будинку культури відбувся тематичний святковий концерт «Тих  днів у пам’яті не стерти і сьогодні».

Такі ж покладання квітів до меморіальних комплексів, пам’ятників та пам’ятних знаків загиблим у роки Великої Вітчизняної війни проведені в усіх населених пунктах району.