Навчання по декларуванню

Дата: 13.02.2020 08:20

Фото без опису

12 лютого 2020 року з інформаційно-консультаційним візитом Березнегуватську ОТГ відвідали експерти Миколаївського регіонального офісу U-LEAD з Європою.

З 1 січня 2020 року прийнято Закон України «140-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції», яким було розширено перелік відомостей, які декларант має подавати щодо себе та членів сім’ї, тому сьогодні говорили з посадовими особами та депутатами Березнегуватської ОТГ про окремі аспекти процедури декларування; про терміни подачі декларації. Крім того, Наталія Баланюк - радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування ознайомила депутатів з поняттям конфлікту інтересів та як діяти, якщо такий конфлікт виник.