Проведено публічне представлення звіту про виконання Березнегуватського селищного бюджету за 2019 рік

Дата: 13.03.2020 12:21

12 березня 2020 року, відповідно до частини п’ятої статті 28 Бюджетного кодексу України, селищною радою проведено публічне представлення звіту  про виконання Березнегуватського селищного бюджету за 2019 рік. Звіт відбувся за участі селищного голови Сергія БОЙКА, головних розпорядників селищного бюджету, працівників структурних підрозділів ради та представників громадськості. Начальник фінансового відділу Ірина СЛІСАРЕНКО озвучила підсумкові показники виконання селищного бюджету за 2019 рік, а начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення, головний бухгалтер Тетяна ЗАРЕЦЬКА довела інформацію про виконання бюджетних програм у 2019 році.

Детально ознайомитись з інформацією щодо виконання Березнегуватського селищного бюджету за 2019 рік можна на даному сайті у розділі «Бюджет».