Планові відключення електроенергії

Дата: 25.03.2020 15:05

В смт Березнегувате заплановано проведення ремонтних робіт, у зв'язку з цим буде тимчасово припинена подача електроенергії:

01.04.2020 року з 8.00 до 17.00 вулиці: Армійська, В.Букача та провулок Піщаний;

02.04.2020 року з 8.00 до 17.00 вулиці: Козацька, Медова, Шевченка, Партизанська, Ціолковського та провулки: Кузнечний, Прибузький, Спаський;

06 та 14 квітня 2020 року з 8.00 до 17.00 вулиці: Армійська, 1 Травня, Чехова, Спартака, Козацька, Миру, Партизанська, Полтавська, Толстого, Ціолковського, Шевченка, В.Букача, Поштова, провулки: Кузнечний, Московський, Покровський, Чернігівський, Піщаний та Соборно-Миколаївська площа.

Головний інженер філії Березнегуватського району

Східного округу АТ «Миколаївобленерго»                                            Л.ДОВГОПОЛ