Планові відключення електроенергії

Дата: 07.04.2020 12:03

Повідомляємо Вам, що з 08:00 до 17:00 14.04.2020 будуть проходити планові роботи на ПС 35/10 кВ «Березнегувате» II секція. В результаті будуть знеструмлені наступні вулиці: Клочанська, 1 Травня (Центр), Героїв Небесної Сотні, Херсонська, Київська, Севастопольська, Миру, Мєчнікова, Зелена, Калініча, Шевченка, Армійська, Чехова, Козацька, В. Букача, Поштова, Кузьменка, Партизанська, Медова, І. Лауди, Поповича, Чернишевського, Ціолковського, Жиляєва, В.Лободи, Віри Слісаренко, скульптора Кравченка, Франка, Сєдова, Гоголя, В.Пастушенко, Тургенєва, Спортивна, Шмідта, Дюміна, Набережна, Лазурна, Головка, Антона Присовки, Пушкіна, Маяковського, Садова, Берегова, Гагаріна, Пугачова, 14 березня, Затишна, провулки: Башкірова, Московський, Запорізький та село Семенівка.

З 08:00 до 17:00 16.04.2020 будуть проводитись планові ремонтні роботи на ПС 35/10 кВ «Березнегувате» І секція. В результаті будуть знеструмлені наступні вулиці: Лєрмонтова, Картави, Космонавтів, Корчаки, 1 Травня, Нагартавська, І. Борщака, Лазурна, Лозановича, Павлова, с. Висунськ, с. Отраднє, с. Червонопілля.

Головний інженер філії Березнегуватського району

Східного округу АТ «Миколаївобленерго»                      Л.ДОВГОПОЛ