ЩИРО ДЯКУЄМО!

Дата: 21.04.2020 16:18

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

Фото без опису

Висловлюємо щиру подяку керівнику "Софіївського гранітного кар'єру" Віталію Геннадійовичу Шевченку з приводу допомоги у виділенні 20 тон щебня та 200 тон піску. Ця допомога до прийдешніх поминальних днів є дуже неоціненною та дасть змогу громаді Березнегуватської ОТГ облаштувати місця поховань. Дуже вдячні за соціально відповідальну позицію вашого підприємства.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!

З повагою,

Березнегуватський селищний голова                               С.БОЙКО