Шановні громадяни!

Дата: 24.04.2020 12:25

Вдячний всім тим, хто дослухався до наших прохань та рекомендацій на Великдень і святкував у колі найближчих людей. Проте в країні залишається небезпека різкого поширення коронавірусної інфекції. Саме тому закликаємо вас свідомо і відповідально поставитись до здійснення поминальних заходів, які традиційно відбуваються протягом післяпасхальних днів, не варто відвідувати кладовища у поминальні дні, оскільки через порушення умов карантину під час пасхальних богослужінь, наші лікарі очікують можливі нові піки захворювання на COVID-2019 наприкінці квітня та на початку травня.

Тож закликаю вас: дослухайтесь, не йдіть на кладовища цими вихідними!
Залишаймося здорові, адже від нашої відповідальної позиції залежить те, коли будуть послаблені карантинні заходи.

З повагою до Вас, селищний голова                         С.БОЙКО