Щира подяка!

Дата: 10.06.2020 17:07

Фото без опису

Завдяки народному депутату України І.Негулевському, голові Миколаївської ОДА О. Стадніку, в.о. начальника Управління інфраструктури Миколаївської ОДА С.Сікорському, підрядній організації «Миколаївавтодор» директор С.Шульгач, головний інженер Е.Прудник на даний час виконуються ремонтні роботи по фрезеруванню та заміні покриття на автодорозі О 150403 Березнегувате-Давидів Брід, відрізок км.0+000-км.12+000.

Виражаю щиру подяку за виділення коштів та добросовісну, якісну роботу по приведенню даного відрізку в належний технічний стан а також сільгоспвиробникам Ю.Горбаню, О.Татарову, М.Степанюку та їхнім працівникам по влаштуванню проїзду між селищем Березнегувате та селом Мурахівка.

Селищний голова                            С.Бойко.