Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Результати поіменного голосування з питань порядку денного пленарного засідання шістнадцятої сесії Березнегуватської селищної ради сьомого скликання 30 червня 2020 року (питання 31-60)

Дата: 01.07.2020 16:30
Кількість переглядів: 502

з/п

Питання порядку денного

Результати

 голосування

Результати

відкритого

поіменного

голосування

 1.  

Про припинення права постійного користування земельними ділянками та визнання державних актів такими, що втратили чинність в зв’язку зі смертю громадян.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянці України Заграй Л. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності   не наданих у власність або користування в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянці України Шкрамко Г. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності   не наданих у власність або користування в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянці України Хонич К. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Виноградній, 38 в селі Петропавлівка Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.  

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Хоничу Ю. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Виноградній, 41 в селі Петропавлівка Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.   

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу фермерському господарству «Щедрий колос» на виготовлення проєкту землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для передачі в оренду терміном на 25 (двадцять п’ять) років (землі під проектною лісополосою та проектною дорогою) із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Новоочаківського старостинського округу Березнегуватської селищної ради) Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам України Жиленку Андрію Анатолійовичу, Жиленко Людмилі Володимирівні, Петренку Володимиру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Білокриницької сільської ради  Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту). 

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Довгай Лілії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Мурахівської сільської ради (Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради)  Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту). 

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину України Грицаку Борису Степановичу у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності розташованої в межах території Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради  Березнегуватського району Миколаївської області. 

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці України Ніжнік Надії Володимирівні у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності розташованої в межах території Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради  Березнегуватського району Миколаївської області. 

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину України Ніжніку Павлу Володимировичу у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності розташованої в межах території Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради  Березнегуватського району Миколаївської області. 

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Кравчуку Івану Григоровичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Мурахівської сільської ради   Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту). 

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Обушку Олександру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Мурахівської сільської ради   Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту). 

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Заїченку М. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності   не наданих у власність або користування в межах території Мурахівського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення із «земель сільськогосподарського призначення» (код КВЦПЗ секція А.01) на «для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій» (код КВЦПЗ секція J.14.01), для подальшої передачі в оренду терміном на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю «САНМАРІ» в межах території Новоукраїнської сільської ради (Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради) Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «ЖОВТНЕВЕ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності   не наданих у власність або користування по вулиці Центральній,    буд. 1б в межах території Новоукраїнської сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу фермерському господарству «АТЛАНТ АГРО» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (не витребуваного паю) для передачі в оренду терміном на 25 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Не прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу фермерському господарству «Спартак» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (не витребуваного паю) для передачі в оренду терміном на 25 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель комунальної власності не наданих у власність або користування в межах території Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянці України Бітченко Г. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності   не наданих у власність або користування в межах території Новоукраїнського старостинського округу Безнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянину України Грудненку С. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності   не наданих у власність або користування в межах території Новоукраїнського старостинського округу Безнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про надання дозволу громадянці України Лановій Г. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Романчука, 13 в селі Новоукраїнка Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про погодження надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці України Лісецькій О.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до рішення селищної ради від 27 січня 2020 року № 22 «Про надання дозволу громадянину України Колеченку С. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 7 (сім) років для ведення городництва із земель запасу комунальної власності в межах території Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Новоукраїнка).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до рішення селищної ради від 27 січня 2020 року № 23 «Про надання дозволу громадянці України Колеченко В. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 7 (сім) років для ведення городництва із земель запасу комунальної власності в межах території Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Новоукраїнка).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про внесення змін до рішення селищної ради від 27 січня 2020 року № 24 «Про надання дозволу громадянину України Колеченку Д. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 7 (сім) років для ведення городництва із земель запасу комунальної власності в межах території Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (в межах села Новоукраїнка).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Решетняку Владиславу Миколайовичу  для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності   не наданих у власність або користування в межах території Новоукраїнської сільської ради (Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради) Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Пересунько Анастасії Володимирівні  для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності   не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Вишенському Дмитру Вадимовичу для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності   не наданих у власність або користування в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину України Джиготі Олександру Миколайовичу у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності   розташованої в межах території Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

 1.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Васюковій Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності не наданих у власність та користування в межах території Березнегуватської селищної ради, Березнегуватського району, Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано