Привітання із святом Івана Купала

Дата: 06.07.2020 15:27

Це свято відбувається в час літнього сонцестояння, коли сонце приходить до зеніту, дає найбільше тепла і світла та виявляє свою найвищу чудодійну силу для людини. Його відзначення стало добрим звичаєм  для наших сучасників. Адже всі разом ми – велика дружна родина, яка бере свій початок в одвічній мудрості далеких предків та їх розумінні навколишнього світу.

Тож прийміть найсердечніші вітання з найбільш давнім дохристиянським святом – Івана Купала. Хай магічний купальський вогонь надасть Вам сили духу в починаннях добрих справ. Нехай принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком Ваші оселі, вбереже їх від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб та подарує здоров’я та красу.  Хай разом з вмитим росою вранішнім сонцем прийде мир в  Україну, а її захисники – наші Герої – повернуться в рідні домівки. Хай добробут і злагода  запанує у кожній хаті. Бажаю Вам, дорогі жителі Березнегуватщини, щастя, здійснення всіх мрій та радості від життя! Зі святом вас!

Березнегуватський селищний голова      Сергій Бойко