ПЛАН РОБОТИ постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

Дата: 03.08.2020 14:13

06 серпня 2020 року

14.00

1. Про припинення права постійного користування майном комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Доповідач: Сачук Н. – начальник юридичного відділу селищної ради.

2. Про створення комісії з передачі об’єктів нерухомого майна – спортивних майданчиків із спільної власності територіальних громад сіл та селищ Березнегуватського району в комунальну власність територіальної громади Березнегуватської селищної ради, розташованих за адресою: 56203, Миколаївська область, Березнегуватський район, смт Березнегувате, вул. Миру, 96.

Доповідач: Сачук Н. – начальник юридичного відділу селищної ради.

3.  Про внесення доповнень до селищної Програми «Питна вода» на 2006-2020 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 03 листопада 2005 року № 2.

Доповідач: Галюк В. - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

4. Про затвердження Порядку використання службових легкових автомобілів Березнегуватської селищної ради.

5. Про внесення змін до селищного бюджету Березнегуватської селищної ради на 2020 рік.

Доповідач: Слісаренко І. – начальник фінансового відділу селищної ради.

6. Про організацію звітів депутатів Березнегуватської селищної ради сьомого скликання.

Доповідач: Авраменко Н.  –  секретар селищної ради.

7.  Про розгляд клопотання депутатської групи «Березнегуватщина» в особі голови групи Доценко В.В. щодо створення фонду депутата селищної ради сьомого скликання та затвердження Програми використання коштів фонду депутата та встановлення суми фонду на 2020 рік.

Доповідач: Слісаренко І. – начальник фінансового відділу селищної ради.