ПЛАН РОБОТИ постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, молоді, спорту, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та Регламенту ради

Дата: 03.08.2020 14:58

07 серпня 2020 року

10.00

1. Про організацію звітів депутатів Березнегуватської селищної ради сьомого скликання.

Доповідач: Авраменко Н.  –  секретар селищної ради.

2. Про зміну засновника сільських виборчих комісій Березнегуватського району Миколаївської області.

Доповідач: Сачук Н.  –  начальник юридичного відділу селищної ради.

3. Про внесення змін до селищного бюджету Березнегуватської селищної ради на 2020 рік.

Доповідач: Слісаренко І. – начальник фінансового відділу селищної ради.

4. Про розгляд клопотання депутатської групи «Березнегуватщина» в особі голови групи Доценко В.В. щодо створення фонду депутата селищної ради сьомого скликання та затвердження Програми використання коштів фонду депутата та встановлення суми фонду на 2020 рік.

Доповідач: Слісаренко І. – начальник фінансового відділу селищної ради.