З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2020 08:19

Друзі!

Сьогодні, в День Незалежності України, я вітаю усіх вас, хто своїми діями докладається до нашої спільної справи – розбудови нової європейської держави України.

Сьогодні наше завдання, завдання усіх громадян України – зробити усе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум наших зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України.

І не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.

Зі святом Вас! Слава Україні!

З щирою повагою,

селищний голова                 Сергій БОЙКО