Миколаївська область, Березнегуватський район

ПЛАН РОБОТИ постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, молоді, спорту, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та Регламенту ради

Дата: 24.09.2020 10:04

28  вересня 2020 року

13.30

1. Про затвердження Положення про сектор із соціальних питань виконавчого органу Березнегуватської селищної рад.

Доповідач: Сачук Н. – начальник юридичного відділу селищної ради.

2. Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Березнегуватської селищної ради.

Доповідач: Сачук Н. – начальник юридичного відділу селищної ради.

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 листопада 2019 року № 11 «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Березнегуватської селищної ради на 2020-2022 роки».

Доповідач: Хижняк Г.– начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту  селищної ради.

4. Про надання попередньої згоди на передачу закладів, установ, майна із спільної власності територіальних громад сіл та селищ Березнегуватського району до комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Доповідач: Сачук Н.– начальник юридичного відділу селищної ради.

5. Про внесення змін до селищного бюджету Березнегуватської селищної ради на 2020 рік.

Доповідач: Слісаренко І. – начальник фінансового відділу селищної ради.

6. Про затвердження Положення про використання коштів бюджету Березнегуватської селищної ради, що у 2020 році будуть спрямовані на виконання доручень виборців за пропозиціями селищного голови  та депутатів селищної ради сьомого скликання.

Доповідач: Слісаренко І. – начальник фінансового відділу селищної ради.