ПЛАН РОБОТИ постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

Дата: 22.09.2020 16:07

25 вересня 2020 року

14.00

1. Про надання згоди та прийняття об’єктів нерухомого майна – спортивних майданчиків із спільної власності територіальних громад сіл та селищ Березнегуватського району в комунальну власність територіальної громади Березнегуватської селищної ради розташованих за адресою: 56203, Миколаївська область, Березнегуватський район, смт Березнегувате, вул. Миру, 96 та затвердження актів приймання – передачі майна.

Доповідач: Сачук Н.– начальник юридичного відділу селищної ради.

2. Про надання попередньої згоди на передачу закладів, установ, майна із спільної власності територіальних громад сіл та селищ Березнегуватського району до комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Доповідач: Сачук Н.– начальник юридичного відділу селищної ради.

3. Про внесення змін до селищного бюджету Березнегуватської селищної ради на 2020 рік.

Доповідач: Слісаренко І. – начальник фінансового відділу селищної ради.

4.  Про затвердження Положення про використання коштів бюджету Березнегуватської селищної ради, що у 2020 році будуть спрямовані на виконання доручень виборців за пропозиціями селищного голови  та депутатів селищної ради сьомого скликання.

Доповідач: Слісаренко І. – начальник фінансового відділу селищної ради.