План роботи постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, молоді, спорту, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та Регламенту ради

Дата: 16.10.2020 14:37

20 жовтня 2020 року

15.00

1. Про внесення доповнень до Програми патріотичного виховання населення на території Березнегуватської селищної ради на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 13 грудня 2018 року № 1.

Доповідач:Галюк В.  – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2. Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Березнегуватської селищної ради та затвердження Положення.

Доповідач: Сачук Н. – начальник юридичного відділу селищної ради.

3. Про створення комісій по передачі закладів, установ та майна із спільної власності територіальних громад сіл      та селищ Березнегуватського району у комунальну власність територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Доповідач: Сачук Н. – начальник юридичного відділу селищної ради.