План роботи постійної комісії селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Дата: 16.10.2020 14:38

21 жовтня 2020 року

1. Про встановлення розміру відсотків від нормативної грошової оцінки

земельної ділянки ставки орендної плати, орендованою терміном на 25 (двадцять п’ять) років громадянином Редчиць М. в межах території

Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської

області (в межах села Маломихайлівське).

Доповідач: Тарабріна Н. –  головний спеціаліст відділу земельних відносин селищної ради.

2. Про внесення змін та доповнень до Плану соціально-економічного розвитку Березнегуватської селищної ради на 2020-2022 роки, затвердженого рішення селищної ради від 30 червня 2020 року № 5.

Доповідач: Круц Н. – начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій селищної ради.

3. Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Березнегуватської селищної ради та затвердження Положення.

Доповідач: Сачук Н.П. – начальник юридичного відділу селищної ради.